Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spor Belgeselleri

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Evet,

2. dönem çekimlerine başlamayı düşündüğümüz ama şuan sadece kafalarda fikir olarak yer edinmiş bir belgesel film projemiz var. Kısaca bahsetmem gerekirse;

Çok büyük birşey olmayacak, süre olarakta zaten en fazla 30 dakikalık birşey düşünüyoruz. Tabii duruma göre daha fazla da aşılabilir belki,

Ha tabii buraya kadar yazmadığım ama başlıkta olan şey var. Spor üzerine, daha doğrusu Türk futbolu üzerine bir belgesel düşünüyoruz. Şimdi detaylar pek şekillenmese de aklımızda; bir takımın futbolumuzun gelişimi üzerinde yaptıklarıyla etkisi var mı? Yoksa başarıları tesadüf mü? sorusu üzerine kurulu olacak.

Fikir edinmek için birkaç spor temalı belgesel istiyorum. Özellikle yukarıda anlattığım fikire uygun şeyler olursa çok iyi olur.

Ayrıca şu filmin/dizinin/şovun şu özelliğini çok sevdim, belgeselde hoş durur vs. diye birşeyler düşünüyorsanız onu da not alabilirim :)

Ama öncelik tabii ki spor belgeselleri hehe var mı tavsiye edebileceğiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

Eski Açık Sarı Desene yer etmiş nedense aklımda fenerli olmama rağmen. galatasaray belgeseli. daha çok futboldansa çarşı ve beşiktaş tribünleriyle ilgili ama Asi Ruh baya etkileyiciydi mesela. on numara gaz.

bide bence futbol veya sporla ilgili görsel bişiler yapıcak herkes The Damned United izlemeli.
Sosyal ağlarda paylaş

HolyRaider said:

belgesel değil de damned united var ingiliz filmi. gerçek hikaye zaten. brian clough un notthingam forest ı 0 dan nasıl şampiyon yaptığını anlatıyor. çok etkileyici, adam hakkında bişiler yardımcı olur diye düşündüm :P

abi aslında nottingham forest ile ilgili hiçbirşey anlatmıyor film asdfa Leeds United günlerini ve geçmişini anlatıyor.

İzledim bu arada tabii ki Damned United'i sadfsad
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...