Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Netbook alıcam.

Griswold

Öne çıkan mesajlar

Korax said:

Aga netbook cildirtir ya, yani seni bilmiyomda, ben ciddi dayanamiyom. Yoruluyo alet kaldirmiyo

Katılıyorum...

Netbooklar biraz "isviçre çakısı" gibi kalıyor diğer bilgisayarların yanında.

Hani diğer PC lerin yapabildiği hemen herşeyi yapabilecekmiş gibi görünüyor, ama hiç birini düzgün yapamadığından çileden çıkartıyor. Ancak çok çok zorda kaldığında "hiç yoktan iyidir" mantığıyla kullanılabilecek birşey netbook...

Flash siteleri açarken bile kasılıyor yani sadece internette gezmek için almıştım, onu bile düzgün yapamıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

levent sen görmemiş miydin benim lg notebooku? bi ara buluşalım incele aleti, 550tl idi ben aldığımda, şimdi vista+bluetoothlu versiyonu aynı fiyata satılıyor.
lg x130 model hatta.

edit: en düşük detayda sorunsuz 10men icc, guitar hero 3 world tour, nfs carbonu kaldırabiliyor alet. fikir edinmen açısından şeyediyim dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Pharaoh seviyesinde grafikli, artık sistem dostu olan 3-5 strateji kurarım gibi geliyor da Jolicloud'un Open TTD bile kurdurmaması güzel, işime geliyor böyle aletin hiç bir şey çalıştırmaması ehue.
3 sayfa güç bela not alıp kafam peynir gibi çıktığım dersten 5 sayfa kapı gibi not döşemiş halde rahat rahat çıktım, hukukta avukat olarak ekmek yiyemediğim noktada zabıt katibi olarak parlayabileceğimi fark etmemi sağladı alet.
4 parmak falan kullanarak hocanın öksürüğüne tıksırığına kadar yazabiliyorum sdfgd.

Büyük rahatlıkmış lan, keşke önceden alsaymışım. Sırtımda varlığını bile hissetmiyorum, adaptör neyin almaya zaten gerek bırakmıyor pili sağolsun. 7 saat derse giriyorum, ders aralarında sleepe atıyorum. Çıkışta %20lerde falan (1-2 saat takribi) oluyor pil sdf. Ki %100'e kadar şarj etmiyor niyeyse.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...