Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Marilyn Manson Hakkında

Sanchure

Öne çıkan mesajlar

buda bendendi birinci foto Eminemle olan ii sayılır.ikincide biraz ibnemsi mesela.duruşu falan.fe bikaç tane öyle olan far ondan biraz biseksüel olabilir demiştim.üçüncüyüde biraz adama benzemeye çalıssa enazından benzeye bilecegini göstermek için koydum.ama tabii buseferde orda abarmış taşfırın olmuş ehüe.yuhahaha.[signature][hline]darkness_dream
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben bu adamın felsefesini, tarzını seviyorum. müziği bana göre değil. bende güneşi sevmem. ne o öyle kuşlar böcekler hayat ne güzel falan. bence hayat hiç de güzel değil. melankolik bi ipimdir zaten. gerçi kendini beğenmiş olması biraz kötü tabii. ben aksine kendimden de nefret ederim. bu arada tarzı cidden çok güzel. adam aykırı. koyun gibi herkes aynı şeyi giyiyo zaten aynı tarz. ne o öyle nefret ederim. farklı olalım biraz. içimizden geldiği gibi olalım değilmi[signature][hline]I have no options left again.
Sosyal ağlarda paylaş

the fight song

baska ne diim abi[signature][hline]HellHound, 15 Temmuz 2004 22:10 tarihinde demiş ki:
di mi hocam?
universite yalan zaten bi 10 sene teknik informatik kasacaz... cift dikisimsi!
narin, 15 Temmuz 2004 22:11 tarihinde demiş ki:
annen baban çim yemeye başlar istanbulda 5 senede :)
HellHound, 15 Temmuz 2004 22:11 tarihinde demiş ki:
ben bencilim sorun degil
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Quivalen-soth, 23 Ağustos 2004 20:30 tarihinde demiş ki:
the fight song

baska ne diim abi

yok yaw ben o sarkıyı begeniom ondan bahsettim orda heheh :D bence gizli kalmıs duyguları acıga cıkarıyor[signature][hline]HellHound, 15 Temmuz 2004 22:10 tarihinde demiş ki:
di mi hocam?
universite yalan zaten bi 10 sene teknik informatik kasacaz... cift dikisimsi!
narin, 15 Temmuz 2004 22:11 tarihinde demiş ki:
annen baban çim yemeye başlar istanbulda 5 senede :)
HellHound, 15 Temmuz 2004 22:11 tarihinde demiş ki:
ben bencilim sorun degil
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ya ben bu adamın felsefesini, tarzını seviyorum. müziği bana göre değil. bende güneşi sevmem. ne o öyle kuşlar böcekler hayat ne güzel falan. bence hayat hiç de güzel değil. melankolik bi ipimdir zaten. gerçi kendini beğenmiş olması biraz kötü tabii. ben aksine kendimden de nefret ederim. bu arada tarzı cidden çok güzel. adam aykırı. koyun gibi herkes aynı şeyi giyiyo zaten aynı tarz. ne o öyle nefret ederim. farklı olalım biraz. içimizden geldiği gibi olalım değilmi

Hımmm...[signature][hline]Genciz Güçlüyüz Atatürkçüyüz ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...