Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Marilyn Manson Hakkında

Sanchure

Öne çıkan mesajlar

Çok saçma konuşmuş. Bütün erkekler kalın tüylü ayı sanki öyle gibi bahsetmiş...

edit: Pis transeksüel

[signature][hline]Jevor/Hibernia - Lancelot

Crosby,Stills,Nash & Young

Bir oh yeaah tikkysi demiş ki: "Fuck you anuna Koyim!"

[Bu mesaj Sensible tarafından 20 Ağustos 2004 21:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

zydar senin su anlattıgın bakkal amca ölümden sonra hayat varmı....yok evladım gofret var vereyimmi....bla bla hedehödö...fıkramıdır nedir netesadüfki daha dün bi arkadasım anlatmıstı bunu bana.etabii suan kendileri rockin coke için çadır kurmus sabahlıyorlar....ben gidemedim ama iide oldu...öhöm nese konuya dönüyorum Marilyn Mansonı önceden hiçmi hiç sevmezdim.ama suanda en fazla dinledigim kişiler arasında yer alıyor.efet kabul ediyorum biraz hatta fazlasıyla psikopat erkekmi kadınmı ne oldugu belirsiz bir sataniste benziyo ama sarkıları hoşuma gidiyo.nedenini bilmiyorum.efet biraz psikolojik sorunları fardır belki feya belkide herkez gibi olmaktan sıkıldıgı içn böyledir feya feya böyle olmak hoşuna gidiyodur bilemicem...ama okadarda hakaret etmeyinadamcagızaya.oda yaşamaya çalısıyo işte.bilmiyorum bence okadar kötü deil.ben seviyorum Marilyn Mansonı.en azından Eminemden iyidir bence.....Eminem ondan daha beter bence...enazından Marilyn kamera karsında poposunu açmıyo fe annesine oros...kaltak....si.....kt.........rr....öhöm vs...küfür etmiyo.budaha berbat.yani sadece emineminki piyasa müzigi.fabrikadan çıkmış gibi.sadece para için düzenlenmiş sarkılar fe sarkı sözleri Emineminki....önceden Eminemi severdim ama artık çok düştü bence fe iiice zibidileşti....siz bence önce onu çekiştirin.feya rockın coke gitme fikrimden beni vazgeçiren Fiftycenti çekiştirin.birincisi rockın coke bir rock konseri olmalıydı ama zenci bir rapçi orda nearıyor bilemedim.rockla alakası yok bu konserin.Marilyni koruyomusum gibi görünmesin onun karısı bendegilim sonuçta ama ondan önce çekiştirilcek çok daha b....ktan kişiler far bu piyasada.[signature][hline]darkness_dream
Sosyal ağlarda paylaş

sanatsal yönü olan bi yaratık, tipini fln cok sevmem ama biliyosunuzdur belki resimde yapmakta bu şahış, ilginç sıradışı şeyleri var, müzik açısından eski albümler güzel ama basit melodiler şeklindeydi de en son albümü iyi bi industrial/nu deneyimi cidden klibi çekilen parçalar nu ağırlıklı meselam albümdeki diğer parçalar cok daha ii bence[signature][hline]Your Ad Here!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
darkness_dream, 21 Ağustos 2004 07:30 tarihinde demiş ki:
enazından Marilyn kamera karsında poposunu açmıyo

Eminimisin?

said:
Aegean, 21 Ağustos 2004 20:44 tarihinde demiş ki:
sanatsal yönü olan bi yaratık,

Sanatsal Yönü ne söleyin demiştim bi önceki mesajımda. Şimdi bu şahsın şarkılarını albumlerini falan sanatsal buluyorsan ona bişey demem çünkü dersem kavga çıkar. Sanatsal yön deyince bende degısık dallarda eserler veriyıo falan zanlettim. eh...[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

muzik konusunda demiyorum yani resimlerinin bi kaçını gördüm yani cidden değişik, sıradışı hoşuma gitti, millete hediye fln veriyomuş resimlerin bazısını fln cribsi izliyodum bi ara bu herifler parayı nereye harcıyo ya diye işte mm nin evini fln gösterdi dekoru, resim atolyesidir cart curt, şarkı sözünü kendimi yazıyo bilmiyorumda kendidir yani, sarkı söz yazan bi insan şiir de yazar yani ister istemez, o açıdan dedim, klipleri fln da değişik imajlar kullanıyo( kişi karizması anlamında değil görüntü anlamında demek istedim ) ondan dolayı sanatsal bi kişilik olarak nitelendirdim ben açıkcasıda bu kişiliğini yeni yeni kazandı bence, yok gitariste saksofon, yok kendine saksofon için kaburga kemiğini aldı fln ilk başlarda cok fazla kuklaydı bence piyasa olma amacıyla yapılmış şeyler yani gayet belli[signature][hline]Your Ad Here!
Sosyal ağlarda paylaş

adama saygi duyuyorum

yonlendirmesini cok iyi biliyo

onu birakin, adam ggerek cizim gerek sarki sozu, gerekse sesi olarak cok iyi

goth makyaji yerinde kullanip duzgun bir sey cikartabiliyo ortaya
ve yanilmiyosam kliplerinde falan kan kullanmadan igrendirebilen bi insan (bunu yapmak zordur aslinda, oole sadece bir kac bagirsak yaratikla yapilan basit gore gibi degil, insanlarin beyinlerinin dibinde yatan korkularini aciga cikarmak falan vardir isin icinde)[signature][hline]too much, too young
Sosyal ağlarda paylaş

bence fazlasıyla kukla, müzik ruh içindir muzik yapıcaksın ve bırakcaksın deşmiceksin mevzuyu, böyle insanların politik olaylara girmesi saçma yok su hakkında ne düşünüyosun yok bu hakkında, ama girmekten öte sokuluyorlar bence menejerler vs tarafından maksat piyasa olmak çünkü yinede haklı bi neden değil sevmiyorum bu yönlerini ama değerlendirirken kişiyi/grubu bunları da bi husus olarak dikkate almıyorm bence herkes böyle yapmalı[signature][hline]Your Ad Here!

[Bu mesaj Aegean tarafından 22 Ağustos 2004 00:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ha bu arada
bastan bozdu artik duzeltemiyo diye bisi yok bence

ilk sarkilari cake and sodomy falan, adam duz seks vahsetiyle falan girmeye calismis rock a, beceremedikce (seveni az oldukca falan hede hodo) sarkilarini duzeltmis bence

smells like children, holywood falan bence gayet guzel albumler

angel with the scabbed wings favori sarkim tabi o ayri bisi :P[signature][hline]too much, too young
Sosyal ağlarda paylaş

yani düzeltir düzeltemez, kimi sever kimi sevmez onlar kişisel şeyler de müziğini ayrı; davranışlarını, kişiliğini ayrı ele almak lazım. bi önyargı meselesi, önyargıyla da hareket etmemek gerektiğinden olay bunlara varıyo. neyse gece gece cok edebiyat parçaladım :)[signature][hline]Your Ad Here!
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada size cok kisa bir hikaye anlaticam, umarim ders alirsiniz.. bunu iyi dinleyesiniz, iyi belleyesiniz..

frank zappa alice cooper'in sahnede tavugun kafasini koparip kanini ictigini duyar ve hemen telefona sarilir, olayin gercek olup olmadigini kendisine sorar. alice cooper "tabii ki hayir" cevabini verir. frank zappa'da bunun uzerine "ne olursa olsun" der, "sakin kimseye bunu yapmadigini soyleme".

yani neymis reklamin iyisi kotusu olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

yani diyorum ki;
misal cogunuzun duydugu bilmemneresinialdirdi, bilmemneresinikaldirdi, bilmemneresinebilmemne yaptirdi diye duydugu seyler urban legend.

marlyn manson evden sabah bakkala 2 ekmek 1 marlboro almaya giderken komple beyaza boyanip mi gidiyor, tabii ki boyanmiyor, ya da evde bos vakitlerinde cocuk mu kesiyor, tabii ki kesmiyor o da sizin bizim gibi tv izliyor, playstation oynuyor, internete baglaniyor. ama bunu alenen soylerse adamin olusturdugu asi konsepti darmadagin olur.

simdi onu bunu gecin de allah icin 7/24 marlyn manson dinledigimden degil ama adam guzel muzik yapiyor. siz muzigine bakin, sallayin ateistmis, deistmis, muslumanmis, hristiyanmis, museviymis. dimi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...