Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

arsenal - m.brough maçı...

sabonis

Öne çıkan mesajlar

Abi maçı izledim,olmaz böyle birşey...O reyesin ilk yarıdaki müthiş performansı,dennis berkgamp ın 35 yaşındada nasıl iyi oynanacağını göstererek futbol dersi vermesi.Süper bir maçtı uzun zamandır böyle maç izlememiştim[signature][hline]Yükseldikçe uçma bilmeyenlere daha küçük görünmemiz kaçınılmazdır.
Aramıza sizde katılın!
Sosyal ağlarda paylaş

Bnde gecelyn eve geldm 1 de 2 de macın devamın yakladm ntvde tekrardan nese 3 1 yenılıorduk (arsenallmdır=)) uzuldum devam ettm adamlar su ana kadar gorduum nadır futbol maclarından bırını oynadılar yok bole bırsey tebrık edıorm arsenalı burdan=)[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

Sosyal ağlarda paylaş

süper maçtı hasret kalmışım şöyle güzel bol gollü çekişmeli maçlara. middlesbrough 3-1'ken skora yatsa muhtemelen alırdı maçı ama allahtan öyle bişey yapıp milletin zevkinin içine etmediler de çok güzel bi maç izleyebildik.

bu arada m.boro kimleri almış:
jimmy floyd hasselbaink, michael reiziger, ray parlour bi de mark vidukayı aldılar bunları biliyorum ben. onun dışındaki oyuncuları da iyidir genel olarak.
[edit&ek: boateng ve maccarone 2002/03 sezonundan beri middlesbroughda]
bi de lehmann amca herkese gösterdi bi kaleci bi pozisyonda ne kadar kötü yer tutulabilirmiş.[signature][hline]kender on the roof

[Bu mesaj Kenderleme tarafından 23 Ağustos 2004 23:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

gerçekten güzel maçtı.Zaten bir Pires hayranıyımdır adam girer girmez yaptı yapacağını,gösterdi futbolcu nasıl olurmuş herkese,Aziz başkan bastır parayı da al şu herifi be!*!Hayallere dalar*[signature][hline]Günümüzün dünyasında
Hepsi aynı hepsi ala
İsa Musa Muhammed Buda
Neyin varsa bilmiş senin!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
screamer, 23 Ağustos 2004 23:36 tarihinde demiş ki:
Kimi almış demek istedin sanırım benim bildiğim

George Boateng
Jimmy Floyd Hasselbaink
Massimo Maccarone
Michael Reiziger
Mark Viduka

2 senedir topluo böle de yaşlı artk bunlar[signature][hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiTcH_oFBaT's gallery
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...