Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nebula dışında sphere uo serverı?

Napolyonn

Öne çıkan mesajlar

ahoaoha calanuo calon her neyse ahahah. ulan asgard oyuncularına "eski asgard" diye yedirdiler, quaxiscilere eski quaxis, bi kaç tane daha isim yapmış eski serverın gmlerini alıp eski hede hödö dediler. hesapta uoyu bırakmış oyuncuları tekrar çekicekler.

bi de ramazanda toplanıp kurbanlığa gireceklerine nebulaya giriyo bu serverlar ki orası da ne kadar içler acısı bi durumda olduklarının kanıtı.

nebulaya saldırmaya devam belki 100ü zar zor geçen oyuncu sayınız 150 olur ama daha fazlası da olmaz. nebulada şuan client sorunları olmasına rağmen 190 oyuncu flaan görüyoruz.
ok kib bye
Sosyal ağlarda paylaş

sadece grafik olarak bakmamak lazım =) hesap alınıp giriş yapıldığında altta facebook tarzı bir bar olduğunu göreceksiniz. tam anlamıyla tüm fonksiyonlarını henüz bitirmesem bile genel olarak işlevsel. http://uo.gamingtr.com/p/goruntuismi şeklinde profil sayfanız oluşacaktır. profil sayfalarından arkadaşlarınızı ekleyebilir, yine facebook tarzı chat fonksiyonu ile konuşabilirsiniz. web sitemizi dolaşırken de biraz şanslıysanız bir miktar altın kazanabilirsiniz, ama şuan en önemli ihtiyacımız bunların test edilmesi
Sosyal ağlarda paylaş

Pickles said:

çalan çırpan daha çok kazanır

haklısıın haklıııııııııııııı haklısııııın haklııııııııııııı sende haklısın canııım
haklısıın haklıııııııııııııı haklısııııın haklııııııııııııı sende haklısın canııım
Sosyal ağlarda paylaş

Magic arrow'un altinda senelerin emegi yatiyo buarada. Kadrodan falan oldugumdan söylemiyorum, alakam yok. Netekim isin taa baslangic kismina kadar olan hikayeyi biliyorum :) Calma cirpma bi server degil yani. Senelerdir bitane cakma server acmak yerine, beklemekle yetinip sistemlerini olusturdu baya bi :) Acilsin ben bile oynarim valla
Sosyal ağlarda paylaş

yeni sistemlere gerek olmadığını ne zaman anlayacaksınız hiç bilmiyorum valla.
uo için gereken abartılmamıs ph,adam gibi player adam gibi oyun yetkilisidir.
yok yeni silah yok koşarak ok atmadır boss sistemidir bahçıvanlıktır falan bunların hepsi amaçsız temel olayı sağlamadığın sürece.
ki yeni sistem için kasarken temel olaylara agırlık verilmiyor sonra server açılınca eksiklikler olunca ne bekloyosunuz acılalı x gün oldu tarzı cevaplar alınıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Magic Arrow gerçekten emek verilmiş görünüyor, fakat şu wikipedia'a ultima online konusunda uoplayer'i silip, "uo bilgi kaynağı" olarak kendini bağlantı göstermiyor mu işte bunu sevmiyorum :)

Emek veriyorsan, emeğe de saygı duyacaksın. Yarın da başkaları sana saygı duysun. Teraziye tıklayalım :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...