Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türban hakkında bilirkişi yorumu

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

Akşamdan sabaha ne konuşulmuş 9 sayfa dedim, olay babaanne memesine kadar gelmiş, iigh.

kızla ilgili birşey daha söyleyeceğim, umarım mezun olamaz. Ileride çocuğuma böyle bir müzik öğretmeninin eğitim verdiğini düşündüm de...

türk sanat müziği sevmeli benim çocuğum çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
He Allaha şükür düşmanlarımız böyle geri zekalı :D ya dostlarımız böyle olsaydı ya bunlarla aynı fikri savunsaydık.Yarabbi sana şükürler olsun.Verdiğin nimetlerin kıymetini bilenlerden et bizi.

said:
maymunlugunu belli edebilirsin ama muslumanlıgını asla! laiklik dinsizlik degil de nedir?

iki comment arasındaki 7 benzerliği bulunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

"osmanlı murat." said:

ALLAH IN KANUNLARININ GEÇERLİ OLMADIĞI BİR ÜLKEDE BUNUN GİBİ YARATIKLARIN ÇIKMASI ÇOK NORMAL BU KIZIN SUÇU YOK BU REJİMİ BAŞIMIZA GETİRENLER SUÇLULARDIR ALLAH IN YOLUNDAN BAŞKA YOLLARIN HEPSİ DİBİ ÇIKMAZ YOLLARDIR

ger-çek-ten.
Sosyal ağlarda paylaş

abi kıza hiç kızmadım ki ben. röportajı yapan gerizekalıya kızdım ahaha zaten bu dinciler hep böyle lan bi argüman yaratamıyolar "allah demiş yapıyoruz" tek argümanları bu.
kız gitti siyasete dini inanca vurdu. üstüne gidip bir de sordu benim ne olduğumu anlıyo musun diye ahahaha lan adam da dönüp bi diyemedi "her yeriniz che resmi bob marley gibi giyim ve bi de saçlar rhasta kodumunun anarşiği/anarşik özentisi" diyemedi.

öföföf çok kötü ya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...