Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

i'm not dead :)

cmrownz

Öne çıkan mesajlar

merhaba sevgili dinleyicilerim,
aslinda buraya ba$lik acmayi du$unmuyordum ama sonra kafama yatti aciklama yapmak yapiim dedim :) , ba$liktanda anliyacaginiz gibi yakla$ik 2 aydir sesim solugum cikmiyordu radyoda , saglik problemleri vesaire yuzunden..(ancak son 1 ayin yarisi tatil yapabildim) , radyoya ve pati ailemin tam ortasina geri donmu$ bulunmaktayim.. program saatlerimi tekrardan alacagim ve biraktigimiz yerden tum hizimizla devam edecegiz umuyorum.. benden yuksek merciilerede gosterdikleri sabir icin cok te$ekkur ediyorum gercekten sanirim ba$kalari boyle sabirli ve saygili kar$ilamazdi bu tur bi gidi$i.. seven sevmeyen fakat beni dinleyen herkezden cok ani ayrildigim icin cok ozur diliyorum.. fakat bunlari unutalim artik dimi ? hi ? dondum ve burdayim , catttoooork diye radyonuzda her an olabilirim , tabi bide program saatlerim var , ma$allah bomba gibiymi$im bende be ;) . Pati ailesinin her uyesini tek tek selamlar ve radyolarini her daim acik tutmalarini temenni ederim..

okudugunuz icin te$ekkur ederim..
wj cemre (a.k.a cmrownz)[signature][hline]BonePART, 28 Temmuz 2003 23:25 tarihinde demiş ki:
kız olsam verirdim
o derece
euehuehue

WJ Cemre
Sosyal ağlarda paylaş

said:
darkness_dream, 23 Ağustos 2004 09:37 tarihinde demiş ki:
Cmrownz :''aslinda buraya ba$lik acmayi du$unmuyordum ama sonra kafama yatti aciklama yapmak yapiim dedim''.

birincisi türkcen harikaymış Cmrownz.buarada okudugum için bişey değil.bai.

virgulden dolayi kusura bakma..[signature][hline]BonePART, 28 Temmuz 2003 23:25 tarihinde demiş ki:
kız olsam verirdim
o derece
euehuehue

WJ Cemre
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...