Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yalnızlık

diablotg

Öne çıkan mesajlar

Yaşıyorum seninle, bazen güsel bazen nefret ediyorum,
Kalabalıkta olsa çevrem yine seninleyim
Bırakmıyorsun peşimi belkide iyi ediyorsun,İstesemde,istemesemde hep seninleyim,yalnızlığım.

Sevmek güsel,sevilmek güsel,bakışmak ve bir gülücük,
yeter belki bunlar ruhuma,ama bunlarsızım seninleyim
Belki toprağa kadar, hatta topraktan sonra bile beraber olacağız,
Aslında alıştım sana ,terk etme beni ne olur yalnızlığım.

Hoşuma gitmesede,bazen lanet etsemde mutluyum seninle,
Her vakit yanımdasın,Arkadaş ortamımda,ailemin yanında,
Sensiz kendimi bir hiç gibi görüyorum,galiba aşığım sana
Sevsemde sevmesemde beraber gideceğiz seninle ömrün sonuna.

Bir duble rakı,bir kadeh şarap biraz da viski,
Bunlarda etkilemior,sarhoş etmiyor beni,
Gel birlikte uçalım gökyyüzüne,
Artık bir anlamı yok,gerekli değil bu yaşam bize..

Tuğrl Güner 23.02.2004

Yine Yalnızım deniz kıyısındayım
her zamanki gibi içime gömülü bir vaziyette
güneşi bekliorum belki doğar die
ama biliyorum ay sırıtacak gene yüzüme
yine yalnızsın die....

bunuda daha akşamleyin yazdım onca attığım msj dan cvp gelmediği zaman içimden geldi[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Size çok ciddi herzaman düşlediğim her zaman hayalini kurduğum bir şeyi anlatmak istiyorum.

her zaman bir kız hayal ettim (benim daha 1 tane oldu o da benle oyun oynayıp aldattı yaşım 17)

böle ne biliyim devamlı gülüşüp , saatlerce gözlerine bakmayı hayal ettim.Biraz ayrı kalıp tekrar buluştuğumuzda koşa koşa sarılmayı hayal ettim.Mutluluktan ağlayarak deli gibi öpüşmeyi hayal ettim.elini tutup ona iltifat etmeyi seni seviyorum demeyi hayal ettim.Onunda bana seni seviyorum demesini hayal ettim.Benim ona ansızın bir gülle çıkıp bir kaç güsel söz sölediğimde hemen boynuma sarılıp seni çoook seviyorum demesini hayal ettim.Eve geldiği zaman onunla deli gibi sevişmeyi hayal ettim.Sonra gözlerine bakıp bir tanem demeyi hayal ettim.Böle tatlı tatlı kavga etmeyi hayal ettim.Benim onun için onun benim için kıskançlık krizine girmesini hayal ettim.Bir msj attığımda onunda hemen cvp yazmasını hayal ettim.

Ya bunlar hiç başıma gelmeyecekmi al işte bir kız seviyorum dün gece 7 sayfalık msj attım 1 tane cvp gelmedi 1 kere bile çaldırmadı.Ama kız hep bana gülüo falan içimi eritio şimdi o msj lardada tün duygularımı hislerimi ve kısaca nasıl biri olduğumu nasıl seveceğimi yazdım.Şimdi ben o kızın yanına nasıl gidicem ya[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

genelde bu tür duygular erkeklerde daha erken başlıyor sanırım. kızlar her ne kadar "olgun erkek arıyorum ben bdıbdı" etseler de, doğru dürüst bir ilişkileri olmuyor hiçbir zaman, şimdiye kadar ben rastlamadım en azından. ileride bu hayalin gerçek olur eminim. benim de olacak.[signature][hline]BabacumMostors, 15 Haziran 2004 04:22 tarihinde demiş ki:
sanat için sevişirim yani hiç çekinmem ben sanat dostuyum...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...