Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wizardlık Testi hakkında.

Paul

Öne çıkan mesajlar

evet su an bir mageyim ve wizard olucam skillerimide wizard skilleri olarak ayarladım.
kafama takılan olay bugun bir wizard ile konustum adam türktü
benım su an ki mage charım level=44 joblevel=32 statlar ise 62+5 int 11+2 ise dexim war bugun konustugum bir türk wizard bana sunu dedi wizardlık testini geçmen için 40 dex lazım sen çok geç kalmışın dedi bende 4-5 leveldir stat vermıyordum böle bişi olabilir ama doğrusunu siz bilirsiniz sizede bi sorayım dedim suanki charımda nelere dikkat edeyim wizard olucagım icin nelere vereyım bide wizard testi nasıl bişi onuda sölerseniz çok sevınıyım hepinize sımdıden çok teşekkür ederim

saygılar[signature][hline]gti rulaz
2pac rulaz
supra rulaz
daha ne ?

[Bu mesaj Paul tarafından 17 Ağustos 2004 20:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

çok teşekkür ederım rahatlattın benı ya..
bişi daha sorucam statları inte vermeye dewam edeyımmı ? başka hanı statlara verebılırım bir wizard ıcın ? bide dex daha hızlı büyü atmaya yarıyormu ?

sımdıden saolun.

[Bu mesaj Paul tarafından 17 Ağustos 2004 21:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

çok teşekkür ederim hepinizie bende zaten 48 de falan olmayı dusunuyorum wizard.

son bisi daha sorucagım su an base level 50 yim ve çok zor gelmeye başladı haliyle genellıkle toylevel2 ve argoipe kesiyorum bana önerebilceginiz bi yaratık warmı ? bide yerini sölerseniz çok teşekkür ederim..

saygılar[signature][hline]gti rulaz
2pac rulaz
supra rulaz
daha ne ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...