Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Monkey Island 2 yardim!!

original_oguz

Öne çıkan mesajlar

ikinci harita parcasini almak için girdigimiz kulubenin(hatta ordaki adamla bi içki yarismasi yapiyoruz fln)içinde bir tuzak var.tuzagin içine dustukten sonra kaymaya basliyoruz kayarken kuvetin icinde bi iskelet elinde harita parcasini tutuyor.ama orda durulmuyo direk assa dusuluyo.orda nasi durup o parcayi alicam yardim!
Sosyal ağlarda paylaş

1)teleskobun var dimi?,deva ğaçtan buluyossun,mr.rogersi içki yerşmasıncda yeniince git telskobu dışardaki heyleliin üstünde kullan.evin içndede ayna carecervesine aynayı tak.booty islandaki dükkanda var ayna,sonra o yanayıda takınca ışık belli bir kriamin üstyüne düşcek o kiertmite bas,sasşa düşeeksin,o iskeltten al haritaya,sonrada tünellrden dışarı çık.pu kadr.
daha takılırsan söle

ahh,sorunu çözebilmene sefindim :)

.[signature][hline]dandirk bi playlisitim
bir iki dostum
biraz umudum
bide uykum var

[Bu mesaj DoGMeaT tarafından 21 Ağustos 2004 23:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

cok gicik bi yere geldim yine.LeChucks fortress bolumunun basinda iskelet resimleri olan bi tunele giriliyor.burda onceden aldiimiz bi kagitta yazili olan sarkiyi bu resimlere gore uyarlamamiz gerekiyor.sarkida yazili olanlara uygun resimleri push yaptim bi sonuca ulasamadim.ayrintili yardim lutfen.webdeki faqlara baktim ayrintili anlatmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...