Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amazon Prime Free Trial

Thugsta

Öne çıkan mesajlar

Ya 2 gün once amazona üya oldum sırf 2 ders kitabını getirmek için.Kitapları seçtim ve bana ne kadar günde gelmesini istediğimi sordu (express yada normal) falan filan gibi.Birde Amazon Prime diye bişey mi varmış neymiş herifler 1 ay bedava Trial veriyorlardı ve bu sayede kitapları 1 günde getiriyorlardı (ki sparişi verdim ertesi gün getirdiler).Kitaplar önemli derslere getirmem lazım ne kadar erken gelirse iyi .. bide Trial varmış madem 1 aylık alayım kullanayım zaten bi daha ne zaman kullanırım allah bilir dedim.Şimdi herifler bi e-mail yolladılar mavi ekran verdim.Şimdi noldu 49 lira bana girdi mi? Amazon Prime'a üye olmak mı zorundayım herifler netcek napcak yardım.

Amazon said:

Dear xxxxxx xxxxx,

The payment method check for an Amazon Prime Free Trial membership was declined.

Even though the trial membership is free, we check payment methods at the time you sign up because at the end of the one-month trial period we will automatically upgrade your trial membership and charge your payment method £49.00 for a one-year full membership unless you have selected "do not upgrade" Your Account: http://www.amazon.co.uk/your-account. If you would like to know more about the problem with your payment method, please contact the issuing bank.

A charge can be declined for a variety of reasons, some of which may not be related to the validity of the payment method. In many cases you simply need to update the expiration date.

Please follow these simple steps to update the payment information:

1. Visit Your Account at http://www.amazon.co.uk/your-account.
2. Click on "Manage Your Amazon Prime Membership" under "Subscriptions Management."
3. Log in using the Amazon.co.uk account that you used to sign up for Amazon Prime.
4. Find the line that begins "Preferred renewal payment method," and click the "Edit" button at the end of the line.
5. Update the expiration date or choose an alternate preferred payment method as needed.

We hope that you are able to resolve this issue promptly.

Thank you for choosing Amazon.co.uk.

Best regards,

Amazon.co.uk Customer Service
http://www.amazon.co.uk

Girdi mi bana?
Sosyal ağlarda paylaş

Girmedi.

Ödeme yöntemin kabul edilmemiş. Bedava deneme süren bitince "eğer" sen yükseltme seçeneğini kapatmazsan otomatik olarak 1 yıllık üye yapacaklarmış seni bu denediğin şeye.

Bu yüzden ödeme metodunu değiştir yada otomatik yükseltme şeysini kapat diyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

gereksiz

Tamamda neyi ödeme mi kabul etmemiş onu anlamadım.2 Kitap spariş vermiştim bir de ayrı bir printer kablosu.Ayrı diyorum çünkü kitapları falan sanırım amazon kendi bi şekilde deposunda tutup yolluyor.Diğer kabloyuda normal satan birinden spariş ettim.

Amazon Prime aracılığıyla adamlar 1 günde yolladılar bana kitapları.Hatta fatura falanda geldi bana e-maile de yollamışlar faturayı.

Şimdi kabloyu satan herif mi parayı alamamış onu anlamadım? Eğer Amazon alabiliyorsa bu herif neden alamadı.Varsın kabloyu satan herif alsın veya almasın önemli değil o çok 2 lira bişey verdim ona.. Ama şu amazon primedan kurtulamıyorum.Account'a girip "Manage Your Amazon Prime Membership" under "Subscriptions Management." her iki kelimeyi de ctrl+f yapıp taratıyorum account sayfamda böyle bişey yok

Herifler resmen kazık atmışlar 1 ay sonra otomatik çekecekler parayı sanırım çünkü yukarıda 1-2-3-4 diye yazan aşamalarda yukarıda tırnak içinde aldığım yeri bulamadım...

edit:

Herifler 1 ay sonra oto update edecekleri için card'ın geçerli olmasını istiyorlar.Şimdi kullandığım kartı da geçerli bulmadılar 1 ay sonraki update için ve Prime'ımı durdurdular sanırım.

Bulamamamın sebebiyse adamlar "manage your amazon prime" kısmını değşip başka bölüme taşımışlar.Sanırım oto çekmeyecekler çünkü kart kabul görmemiş gibi görünüyor içeride.Ne komik ki aynı kartı kullanarak paşalar gibi alışveriş yapıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
1 yıldır prime üyesiyim bitmek üzere üyeliğim anında 1 yıl daha uzatıcam. şu ana kadar yaklaşık 100 den fazla sipariş verdim prime üyesi olmasam en az 200 pound civarı ödeyecektim toplam kargo parasına

oysaki şuan 2 pound luk şeyi bile ayrı yollatıyorum kargo ücretsiz :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...