Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sorunsall

Hagii

Öne çıkan mesajlar

evim okulun yakınlarında çıkışta denk geldim. arkada serseri erkekler. önde kızlar. haliyle kızlar tersliyor elemanları. erkekler de tersledik çe daha çok kaza basıyorlar. okulun çıkış saatlerinde bakıyorum elemanlar okulun çevrelerinde. biraz uzaktan bakıyorum şöyle okulda öğretmen olsam, temizlikçi olsa idim tecavüz, sarkıntılık, taciz gibi neler duyacağım neler kim bilir.

hadi kocaman kadın yapsın boyansın ne yapar sa yapsın ( şayet yakışıyor sa, burayı başka bir başlıkta değineceğim )kişiliği, şiddeti, duruşu, düşünceleri oturmuştur. ama bi tv ye özenip te müslüman mahallesinde salyangoz satar gibi aykırı durması, beğeni çekince iyi ama böyle etraftan öküzleri çekince karşılık verecek bi duruşunun olmaması, gücünün olmaması, neyin ne olduğu tam farkına vararamaması vsvsvs şeyler bunlara daha da prim vermektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca bu gibi konuların neden şu an favorim olmasını da açıklayacağım. bu kızlara gelen durum artık dikkatimi çekmeye başladı. çünkü ben de bu çevredeyim. iş yerime yakın olur tanıdıklar bir de maddiyat diye bu çevreyi seçtim. o kadar düşük bir yer değil. öğretmeni, hemşiresi, asker den kalanlar var.

ama çevre cidden gözlemlediğim kadarı ile basit bi çevre. elemanlar şehrin verdiği kalabalık ile daha da terbiyessiz daha da vurdum duymaz olmuş her iki cins için.

acaba hata mı yaptım. ilerde olursa kız çocuğumu da bu çevre de büyütmemek için elimden geleni de yaparım. ama ya bu imkanı olmayanlar ve olamayacaklar için ne yapmalı.

ev sahibim 5 katlı evinin hepsini kiraya verdi ve gitti başka yerden kiralık ev tuttu. 15 yıllık kaldığı evi bıraktı. neymiş bana açıklamadı ama kızı büyüdüğü için bu psikoloji de
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...