Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yılın Futbolcusu Tahminleri...

nebubukele

Öne çıkan mesajlar

said:
Efecik, 16 Ağustos 2004 20:55 tarihinde demiş ki:
hakan mı puhaha ben onu gsliler üzülmesin bi golcüleri yok diye yazım yoksa o şaban düz yolda yürüyemez.

bak daha du geldın bu gun saçma saçma konusmaya başlama tamammmı?burası önemlı ve seviyeli bi site butun gs lilerin vereceği tepkiyle ortalık karısır tamammmı adam gıbı yorumunu yap asalama yapma[signature][hline]tavuklar çiçek açmış poğaça nerede madem yuzme bılmıyodun niye çıktın ağaca?
23/7/2004 13:49 GMT +2 de şero demişki
İki kedi tanırım birisi Türk Şerafettin biriside Gavur Garfield.
Sosyal ağlarda paylaş

efecik burda önemli olan çok mesaj atmak deil{bi yere kadar]burda çok atıp anlamsızca olmaması gerekir sen 2 gund 300 e yakın msj attın burda önemli olan madalyalarda deil burda öenmli olan saygınlık sevgi ve hoş gorudur ayrıca garip gibi bi kelimeyi kullandıın ıcın senı kınıyorum gs olmasaydı turk futbolun bu kadar ilerlermiydi;???[signature][hline]tavuklar çiçek açmış poğaça nerede madem yuzme bılmıyodun niye çıktın ağaca?
23/7/2004 13:49 GMT +2 de şero demişki
İki kedi tanırım birisi Türk Şerafettin biriside Gavur Garfield.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Efecik, 16 Ağustos 2004 22:22 tarihinde demiş ki:
ona ben şaban lafını uyudurmadım herkes soluor.

kendi seviyendeki insanlar diyor. şahsen ben hiçbir fenerli yada beşiktaşlı arkadaşımın hakan'dan şaban diye bahsettiklerini duymadım. post kasmaya devam edeceksen ki edeceksin herhalde, biraz daha düzgün mesajlar atmanı öneririm..

yılın futbolcusu alex olur diye düşünüyorum, ilk maçında gayet iyi oynadı ama erken konuşmamak lazım. birkaç hafta geçsin şöyle..

[Bu mesaj Gabe_Logan tarafından 17 Ağustos 2004 21:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gabe_Logan, 17 Ağustos 2004 21:55 tarihinde demiş ki:
said:

kendi seviyendeki insanlar diyor. şahsen ben hiçbir fenerli yada beşiktaşlı arkadaşımın hakan'dan şaban diye bahsettiklerini duymadım. post kasmaya devam edeceksen ki edeceksin herhalde, biraz daha düzgün mesajlar atmanı öneririm..

yılın futbolcusu alex olur diye düşünüyorum, ilk maçında gayet iyi oynadı ama erken konuşmamak lazım. birkaç hafta geçsin şöyle..

[Bu mesaj Gabe_Logan tarafından 17 Ağustos 2004 21:57 tarihinde değiştirilmiştir]
eh şaban lafını çıkaran gsli futbolcular. çünkü adam benziyor tip olarak. sonra diğer takımlar aşağılama amaçlı söylemeye başladı ama başlatan gsliler yani futbolcuları hatta:)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Raid3r, 19 Ağustos 2004 10:01 tarihinde demiş ki:
said:
Gabe_Logan, 17 Ağustos 2004 21:55 tarihinde demiş ki:
said:

eh şaban lafını çıkaran gsli futbolcular. çünkü adam benziyor tip olarak. sonra diğer takımlar aşağılama amaçlı söylemeye başladı ama başlatan gsliler yani futbolcuları hatta:)

Biraz saçmalamışın gibime geldi[signature][hline]Çaydanlık Ve Bardak...Ne kadar kibirli dursa da bardağın önünde eğilir çaydanlık.Öyleyse bu büyüklenme niye?Bu kibir,bu gurur niçin?Mütevazi ol,hatta bir adım bile geçme gurur kapısından.Bardağı insan bunun için öper daima alnından...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Melancholy-, 18 Ağustos 2004 18:32 tarihinde demiş ki:
obaa! burasi önemli bi site! Tamam mı?

said:
Shagrath, 17 Ağustos 2004 14:20 tarihinde demiş ki:
burası önemlı ve seviyeli bi site

Değil mi?[signature][hline]Çaydanlık Ve Bardak...Ne kadar kibirli dursa da bardağın önünde eğilir çaydanlık.Öyleyse bu büyüklenme niye?Bu kibir,bu gurur niçin?Mütevazi ol,hatta bir adım bile geçme gurur kapısından.Bardağı insan bunun için öper daima alnından...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...