Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık StarCraft 2 Collector Edition ve World of Warcraft

Napolyonn

Öne çıkan mesajlar

Battle.net hesabıyla birlikte SC2 CE ve Wow hesabımı satıyorum. Sc2 yi çok fazla oynamadım oyun içi nickname i değiştirebilme imkanınız varmış.

Bu satış ile birlikte

SC2 Collector Edition box
World of Warcraft Battlechest
World of Warcraft WOTLK

SC2 CE içinden çıkan tüm içeriği beraberinde veriyorum.

The Art of StarCraft II: Wings of Liberty, oyundan çizimler içeren 176 sayfalık kitapçık
İçinde orijinal StarCraft ve StarCraft: Brood War® genişleme seti bulunan, Jim Raynor ın künyesinin bir kopyası şeklinde tasarlanmış özel 2GB USB flaş bellek.
Bir saati aşkın geliştirici röportajı, yönetmenin yorumlarıyla sinematik görüntüler ve fazlasını içeren sahne arkası DVDsi
Oyundan 14 müziğin yanı sıra özel bonus müzikler de içeren resmi StarCraft II: Wings of Liberty müzik CDsi
StarCraft çizgi romanı 0. sayısı, çizgi roman serisinin öncü kitabı
Bir Battle.net hesabındaki tüm World of Warcraft karakterlerine uygulanabilecek, özel World of Warcraft® mini Thor oyun içi peti.
Battle.net profili için özel portreler, oyundaki birimlerinizi özelleştirecek etiketler ve Terran Thor biriminin görsel olarak benzersiz bir versiyonunu içeren özel Battle.net indirilebilir içeriği

Wow Battlechest içeriği

Wow hesabı içerisinde Ravencrest sunucusunda alliance rogue karakter bulunuyor 5.6k pve gear score ve 5.5k pvp gs si bulunuyor hesaba kayıtlı 20 euro değerinde celestial steed bulunuyor.

38 twink shaman da bulunuyor aynı sunucuda.

Battle.net hesabıyla birlikte tüm kutuları vereceğim için cdkey sıkıntınız olmayacak, ayrıca gizli soru dahil tüm bilgileri veriyorum. Kimlik fotokopisi vermiyorum. Satışın güvenli olması açısından sadece Ankara'da elden satıyorum çünkü ürünü sattığım kişilere sattıktan sonrada olası bir sorunda yardım etmek açısından yüzyüze satışı tercih ediyorum.

fiyat 450tl dir pazarlık payı bulunmamaktadır.

daha fazla bilgi almak için özel mesajı kullanabilirsiniz.

Sosyal ağlarda paylaş

100 e kadar yolu olmasının pek imkanı yok sadece sc2 ce yi 200tl ye aldım, wow boxlarınında hepsi duruyor classic ve burning legion paketlerini warchest olarak aldım ve warchest içerisinde çeşitli guidebooklarda bulunuyor o yüzden 100tl gibi bir fiyata satmayı pek düşünmüyorum mantıklı teklifler gelirse sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

WOW'lar + SC2 fiyatinin sifir halleri zaten 250 lira ya ediyor ya etmiyor.

işte düz hesap

sc2 200
wow sadece key alırsan 75tl kutularıyla beraber 135tl
içinde karakterde var.

kutularıyla beraber satılması her zaman avantaj bir sorun meydana geldiğinde blizzard support kutunun fotoğrafıyla birlikte işlemleri daha hızlı yapıyor.

ona göre teklif gelirse rahat bir biçimde anlaşabiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Sadece key alirsan WOW kismi 32 liraya geliyor, 75 lira cok olmus =) Kutulu hali gelir heralde anca 75'e falan.

Karakterin ederi nedir bilmiyorum, anlamiyorum isin o kismindan.

classic + burning legion + wotlk cd key toplam 32 lira nereden alınıyor bilemiyorum ama benim aldığım fiyat

battlechest : 63tl
wotlk : 72 tl
total : 135tl

http://www.vatanbilgisayar.com/search.aspx?text=world%20of%20warcraft

garantili iş yapmak isteyenler için ürünün kutusunun bulunması her zaman iyi bir tercihtir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...