Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Metal müzik olarak önerebileceğiniz gruplar...

zydar

Öne çıkan mesajlar

said:
Baalzebul, 19 Ağustos 2004 18:15 tarihinde demiş ki:
Giriş

Led Zeppelin
Deep Purple
Pink Floyd

Gelişme

Savatage
Iron Maiden
Megadeth
Metallica
AC DC
King Diamond

Sonuç

Slayer
Sepultura
Overkill
Venom
Obituary

:)
bu sıralama bence de güzel. bold'la yazdıklarım ise bana göre diğerlerinden önce dinlenmesi gerekenler. ha bi de sonuç bölümüne manowar ı da eklielim[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy

[Bu mesaj -MrBomb- tarafından 19 Ağustos 2004 19:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Rasmus tartışmanız beniçatladı burda. "Rasmus pop diil" böyle bir cümle bence biyerlere not edilmeli ileride işte 2000'lerde böyleleride vardı denilebilir, zaten arkadaşlar rock'n coke'a gitmeme sebebimizde bu 50 cent çok hard kaçıo bana valla kulaklarım kaldırmaz... Ayrıca: "lan naturel duydunmu kurbanda geliomush......". Nese ne dinlersen dinle metal rock'a geçmen bi gelişme ama çoğu kişiyi sinir etçem biliyorum ama (özellikle naturel ve batilc) OPETH denen gruptan uzak dur.[signature][hline]The dream is true...
Sosyal ağlarda paylaş

glamdrink opeth tartışması başlatmaya nietim yok hala opethe İĞRENÇ diyebiliosan söylicek lafım yok.ha bu forumlarda çok büyük opeth fanları vardır bende dahil olmak üzere(zaten bütün tartışma ondan çıkıo)ani saldırya maruz kalabilirsin.[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
:rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

Opeth tartışması başlatmaya niyetim yok zaten bu konuyla uğraşmaya niyetim yok söyliyceğimi söledim hala Benim Fikrime göre opeth iğrenç, ayrıca o mesajla kavga etmeye çalışmadım daha bi sürü şey var ama evt doğru yanında opethle ilgili gene Kendi Görüşümü belirttim...[signature][hline]The dream is true...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Baalzebul, 19 Ağustos 2004 18:15 tarihinde demiş ki:
Giriş

Led Zeppelin
Deep Purple
Pink Floyd

Gelişme

Savatage
Iron Maiden
Megadeth
Metallica
AC DC
King Diamond

Sonuç

Slayer
Sepultura
Overkill
Venom
Obituary

:)

Giderek müzik sapıtıyo yalnız hard rock gruplarından girip slayerla fln bitiyo :P[signature][hline] Experience is the worst teacher; it always gives the test first and the instruction afterwards.
Sosyal ağlarda paylaş

tmm sonuçta bence lafını koyduğun heryerde saygım sonsuz ama bu senin görüşün burda metal müzik dinlemeye yeni adım atan biri için öneride bulunurken bir çok insanın önerdiği bi grubu kassederek neden ''opeth den uzak dur'' deme ihtiyacı duyuyosun anlamadım?[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

eğer topicin tamamını okursan daha birsürü gruba sataşma var bu drumda benim yaptığımda bi saçmalık yok o zaman niçin sadece kendi sevdiğin grupları mesela opethi savunuyon git yukarda bi sürü klasikleŞmiş gruplada dalga geçilmiş onlarıda savun ha eğer bana sorarsan eğer o gruplar savunulmuyorsa opeth gibi bir grupla ilgili hiç bir savunmada yapılamaz...[signature][hline]The dream is true...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
glamdring_S, 19 Ağustos 2004 21:13 tarihinde demiş ki:
niçin sadece kendi sevdiğin grupları mesela opethi savunuyon

çünkü opeth sevdiğim grup onu savuncam tabiki,sevmediğim grup alakadar etmez,sevdiğim grubu savuncam tabiki.[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

oalyı anla bence ben yeni metal dinleyen arkadaşımıza ''ulen nie metalika dinleme ezuq'' yada ''benim dinlediklerimi dinle geniş bir bakış açısı falan hikaye bunalrı dinle gerisi hikaye bunlar babadır bunlar yönetir'' gibi laflar etmedim önerdiğim grupları yazdım isterse dinler siterse dinlemez. kendi bakış açımdan bakmamla alaksı yok sevdiğim grubu tabiki savunacam.[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

ben benim dinlediklerimi dinle demedim ayrıca ÇOK iyi biliosun hayatımda ciddi olaraK opeth dışında başka hiç bi gruba iğrenç demedim kolay kolay demedim ve evet onu kısıtlıo olsamda hala söyliycem: kardeş death dinle, black dinle, thrash dinle, heavy dinle, doom dinle, progressive dinle, power dinle, unuttuğum başka tür varsa onlarıda dinle ama lütfen opeth dinleme... Yada vazgeçtim dinle bÖylece diğer gruplara minnettar kalırsın...[signature][hline]The dream is true...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zydar, 18 Ağustos 2004 23:44 tarihinde demiş ki:
Opeth ve Blindguardian dinliom zaten bi tek. :) başka lazım...

Ben zaten Opeth severek dinleyen bi adamım :) (Bu kim be demeyin ben konuyu açanım :) )[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

The Drapery Falls ve Demon of the Fall ne tür metal grubuna giriyor? Bayaa hoşuma gitmişti[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..

[Bu mesaj zydar tarafından 19 Ağustos 2004 22:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Proggressive - Death
üzgünüm malesef aynı türde iki üç tane daha grup mevcut yer yüzünde adam gibi.

mesela Agalloch[signature][hline]"Story of SadButcher"
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
December_Flower, 19 Ağustos 2004 16:40 tarihinde demiş ki:
ayrıca Blind dinliyosan Summoning'i de bi dene...

enteresan tavsiye olmus bu summoning'in de middle earth hakkinda muzik yapmasinin disinda tek bir benzer yanlari yok

ha summoning'in de hastasiyim o ayri[signature][hline]"Es irrt der Mensch so lang er strebt." - Faust I: Prolog im Himmel / J.W. v. Goethe
42
"The thing that bothers me the most is the lying." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...