Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Iphone 4 - Blackberry

4Ever

Öne çıkan mesajlar

Konunun en başındaki karamürselli arkadaş benim...

iphone 4 ümü dün akşam aldık. 3G nin Türkiyeye resmi olarak geldiği gün almıştık beraber arkadaşımla.. İki yıl kullandık maşallah taş gibi hiçbir ciddi sıkıntı yaşamadık. Arada sırada kitlendi ama hangi biri kitlenmiyo telefonların benim eskiden kullandığım mesaj yazıp telefon etmekten başka bi işe yaramayan 8210 um bile kitlenirdi arada.

Şimdi başka smarthphoneları kullanan arkadaşların kendilerine göre haklı veya rahat oldukları konular olabilir doğrudur. Böğürtlen telefon elmadan daha rahat diyenlerde olabilirki bende bi ara kullandım eciş bücüş tuşlarla minnacık puntodaki yazılarla göz numaram arttı biraz ama oldun tatlı duran telefon görünümünde bir telefon.

Benim şahsıma ait 3 bilgisayarımdan 2 tanesi mac. Çok memnunum işte biraz uyumsuzluk çıkıyor diye windows aldım falan filan...

Apple kullanmak çok farklı bir olay..Herşey okadar entegre okadar içiçeki hakkaten bazen ya nasıl düşünmüşler dediğim oluyor. iPhone 4 bana kalırsa kusursuz bir cihaz. Ekranı programları elde tutuşu vs..

BB alırsanızda memnun kalırsanız ama geliştirilebilirlik açısından hiçkimse Appleın eline su dökemez bunu savunmak mantıksız herşey sayılarla ortada. Trend sürekli Apple yönünde bilmem kaç milyar app indirilmiş sürekli bir gelişim var ve ve tek platform, tek cihaz sıfır uyumsuzluk...

Ben maillerimi kontrol edip iş yerimdeki bilgisayara uzak masaüstü bağlantısını yaptıktan sonra bankacılık işlemlerimi yapıp sonra biletixten kendime konser bileti alıp sinema seanslarına bakabiliyorsam, sonra uçak bileimi alıp çektiğim videoları düzenleyebiliyorsam üstünede güzelce oyun oynayabiliyorsam, tüm bunları insan gözünden daha fazla pixel içeren bir ekranda led tv kalitesiyle görebiliyorsam adamlar yapmış saygı duyarım derim açıkçası...arkadaşım appleda çalışmıyo steve jobsında dıdısının dıdısından akrabası falan değil bende değilim...Ama eğer bu adamlar var olan bir teknolojiyi bile inanılmaz bir şekilde lanse edebiliyorlarsa burada sadece telefonun yazılım yada donanımını değil aynı zamanda marketing abilitylerini de tartışırım ben o da uzar gider..

alın bence iphone 4, beğenmezseniz değiştirirsiniz bu kadar basit..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...