Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

wowa girememe sorunu

Lorrotar

Öne çıkan mesajlar

ben

bikaç gündür oluyor bana da, nedense belli ip aralıklarında öyle saçmalıyor. modeme res atıp yeni ip al, tekrar girmeyi dene.
ip'm 78.xx.xx.xx şeklindeyken giremiyordum, 88le başlayan bi ip aldım modeme restart sonrası, girebildim.

gerçi bir gün sonra aynı şey tekrarladı, bu sefer de 78le başlayan ip alınca girdim
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Yaklaşık 1 aydır bana da müptala oldu bu "success" takılması. Giremiyorum modemi yeniden başlatıyorum bazen giriyorum bazen giremiyorum. Bunu düzeltmenin bir yolu var mı? Tecnichal support inceledim verdiği portları açtım firewall kapattım bana mısın demiyor. Gene aynı sorun gene aynı sorun. Modemi açıp kapatıyorum şimdi gene giremiyorum artık. Bu konuda yardımcı olabilecek biri olursa çok makbule geçer.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Anıl says:
abi oha
saatlerdir uğraşıyorum
hiç kimse bilmiyo
düşün yabancılar
hatta wowun forumunda bile sayfalarca konu var
paticik çözmüş O.o
girdi
O.o

' Tunch says:
paticik aga

Anıl says:
yok abi ya
yok böyle bişey

allah senden de paticikten de razı olsun
Sosyal ağlarda paylaş

bu yöntemle şu ana kadar sorunsuz bir şekilde giriyordum ancak şimdi de Ayarlar'a tıkladığım zaman şöyle bir hata alıyorum. "Bağlantı noktası numarası zaten başka bir girdi tarafından kullanılıyor. Lütfen benzersiz bir bağlantı noktası numarası girin." IP adresi, iç ve dış bağlantı noktası girmemi istiyor ve iptal edilmiyor. iptal desem bile ilk yazdığım yazı ekrana geliyor.görev yöneticisinden kapanınca düzeliyor. bunu nasıl çözebilirim, bir fikriniz var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...