Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FarCry - Son Kısmısı

Qui

Öne çıkan mesajlar

Armor'ı kaybetmek pahasına bütün adamları öldürdüm ama Krieger'ı öldürmek mümkün değil ya. Adamın kafasına hemen dibinden 2 şarjör boşalttım! Banamısın demedi.[signature][hline]God created the earth in six days, on the seventh he rendered.
@ui ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
ek$i | DevianArt | Eve-Online
Sosyal ağlarda paylaş

Geçtim :)

Bankonun arkasından hemen bir sağdaki, birde soladki elemana füze yolluyoruz. Arkasından mevzilenen diğer iki elemanada füze yollayıp onları da indiriyoruz. Burdan sonrası kolay çünkü Krieger siz onun kafasına ateş ederken size geri ateş etmiyor, sadece bomba yolluyor. Krieger'i yakaladığımız ilk yerde yavaş yavaş ıskalamadan şarjörü boşaltıp kaçıyoruz. Sonra başka yerden fırlayıp tekrar aynı şey.. 3. şarjör boşaldığında yere iniyor ve bir süprizle karşılaşıyoruz :)[signature][hline]God created the earth in six days, on the seventh he rendered.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 20 Ağustos 2004 01:30 tarihinde demiş ki:
ben o heriften sonra açıklık alanda tıkandım kaldım. saçma zor olmuş orası. (zorluk derecesi olarak galiba en zorda oynuyodum)

aynen...o adami geberttikten sonra tikandim bende, yok abi nerdeyse imkansiz derecede zor ondan sonrasi..[signature][hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

Bitirdim :)

Orası da tekniğini çözdükten sonrası çok kolay.

Dış kapıyı açtıktan sonra iki kapı arasındaki alana soteye yatıyoruz. Önce bir tane devlerden geliyor, soteden çıkmadan hafif sola kayıyorsunuz (adamın kafası kesinlikle ortaya çıkmamalı) ve omzundan minigun ile 75 kursun saydırıosunuz. Sonra 3 tane daha geliyor. Burda çok dikkat ederek aynı teknik ile onlar sizi farketmeden yere indirebilirsiniz. Sonra yere yatıp 4 tane şu hoplayıp zıplayan tüfekli mahlukları vuruyoruz. Bunu yaparken gece görüşü açmayı unutmayın, hedefi bulmanızı inanılmaz kolaylaştırıyor. O dörtlü bittikten sonra aşağı inin. İki tane daha dev çıkıcak, onlarıda sağa sola koşuşturarak rahat vuruyorsunuz zaten. Sakın durmayın ama. Bunlar bittikten sonrası kolay.. :)[signature][hline]God created the earth in six days, on the seventh he rendered.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...