Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Behzat Ç. (2010) - Star

Magnum

Öne çıkan mesajlar

yakında yayından kaldırılır.

http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalDetayV3&ArticleID=1086642&CategoryID=77

said:
Bülent Arınç'tan sonra şimdi de Yeşilay Başkanı'ndan tepki: "Behzat Ç Türk Polisi'ni temsil etmiyor, yayından kalkacaktır."

said:
Behzat Ç’yle ilgili tepkilere bir yenisi daha eklendi. “Diziyi dikkatle izliyoruz” diyen Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın ardından, şimdi de Yeşilay Genel Başkanı Balcı “Göreceksiniz, yakında yayından kalkacaktır” şeklinde konuştu.

ANKARA- Yeşilay Genel Başkanı ve Jüri Başkanı Av. Muzaffer Balcı; "Benim gönlüm ‘irade’den yana ancak, her iki gurup da iyi hazırlanmışlar, kendilerini tebrik ediyorum. 24 saat içki ve sigara içen, argo konuşan kişi, Türk polisini temsil edemez. Senaryonun yazımına danışmanlık yapan emekli polisleri de kınıyorum. Halkın tepkisine de neden olan bu dizi göreceksiniz, yakında yayından kalkacaktır" şeklinde konuştu.

Ne demişlerdi?
MHP Tekirdağ Milletvekili Bülent Belen, Behzat Ç.’yi TBMM gündemine taşımış, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’a dizideki “alkol kullanımı, evlilik dışı ilişkiler, Türk aile yapısı ve devleti temsil eden görevlilere yakışmayan davranışlar hakkında hangi tedbirlere başvurulduğunu” sormuştu. Arınç, dizide alkol kullanımıyla ilgili olarak, “Bu diziye daha önce alkol ve sigarayı özendirici yayın yapmaktan ceza verilmişti. Dikkatle izlenmeye devam edilmektedir” demişti. Dizinin Genel Yönetmeni Serdar Akar da 30 Nisan’da “Zaten biz de bu diziyi izlensin diye çekiyoruz. Yalnız malum ortada reyting ölçümleri yok, ne kadar izlendiğimizi tam bilemiyoruz” diye cevap vermişti.
Sosyal ağlarda paylaş

cetoritto said:

Yahu ben hep Bomonti iiyorlar sanıyordum ama yok abi, elimde Bomonti var şu an, bu adamlar başka bir bira içiyor. Nedir bu içtikleri? Bilen söylesin...

en başlarda bomonti içiyolardı. soradan reklam falan olmasın diye kendileri saçma bi isimde bira şişeleri yapmışlar. içtikleri bira yok yani gerçekte. kendi kendilerine bira ismi uydurup şişe yapmışlar öle.
Sosyal ağlarda paylaş

olaylar açısından son sahneye kadar öyle etkileyici bi durum yoktu, hani sunanın kardeşinin hayal olması falan malumu ilam oldu. ama o resim olayı heyecanlandırdı. ercü giriyosa olayın içine gene, şahane zaten. ama o olsa diğerleri de resme bakınca tanır fark ederdi. bu ç.'lerin babası çıkacak gibi bi his var.

Sosyal ağlarda paylaş

İskenderiye'deyim. Buranın saatiyle saat tam 21:00.Otelin barına oturdum, sırtımı koltuğa yasladım, önümde uçsuz bucaksız Akdeniz. Önümde Heineken bira, kuru yemiş, ıvır-zıvır...Karşımda diz üstüm...
Ve 4 gündür deli gibi koşturmacanın karşılığı olarak kendimi BEHZAT Ç.'nin 65inci bölümünü izleyerek ödüllendirmek üzereyim.
:)-D
Sağlığınıza dostlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...