Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Herkez Spartalosa

maliboy

Öne çıkan mesajlar

Dün; 16:35:27

Slm Arkadaslar Spartalos serverinde aktif oalrak oynayan aion cuları ariyorum yeni bi Turk Legion olusum yapıp Spartalosta ki Asmo boslugundand yararlanıp Serverin en guclu Legonunu olusturacak Bi grup olusturmayı planlıyorum. Prento dakileri raht olsa gerek ama diger serverlarda olan herkezi Spartalosa bekliyorum.

45+ ve 45- olarak 2 legion hazırlayıp. 45+ ile devamlı kale savasları ve pvp grupları kurup rehabette olan elyosları silkelemek zevkli olur diye düşünüyorum.

Mitamheel lvl 54 sin

Oyunda zaten var olan diger legionlarla anlasmaya çalışıyorum su anda,

Legionu olmayan olan bu gruba katılmak isteyen herkez pm atsın friende ekleyeyim birkac gun icinde kurlacak yada olan bi eligonda toplanalıcak degidim şekilde.iyi oyunlar.

Turkish Regiment oF Heroes

Legionu Teklifimi Kabul Etti.
Şartlari Baskan Degişmeyecek Yeterliligi olanlara yetki verilecek.
Bunun Dışında Anlaşılan İsimle ile legion ismi degişecek ve Yukardaki tum İstekler kabul gordu.

http://uk.aiononline.com/livestatus/character-legion/search?guildID=7068&serverID=31
Sosyal ağlarda paylaş

spatalosta toplasan zaten 200tane asmo var yada yok..pvpye 1parti cikarsan 1ally dolusu elyo dalıyo. Yok efendim ben saglam cıkcam 1allyle cikcam dersen 2ally elyo dalıyo.niye bu kadar ateslendin bilmiyorum hevesinide kirmak istemem ama gorgostan ilk gectigimizdeki gazla o kaleleri alip elimizde tutamadıysak daha hiç kimse yapamaz o işi...
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...