Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ders çalışırken ne dinleyebilirim?

Seperate

Öne çıkan mesajlar

said:
BlaCk_DmC, 17 Ağustos 2004 20:41 tarihinde demiş ki:
Alakası yok. Gürültülü müzik metal vs türevi derse adapte olmanı zorlaştırır okuduklarını zor anlarsın.
Özellikle klasil muzıgın kitap okurken yada ders çalısırken dinlendırdıgı bıldıgım kadarıyla kanıtlanmıs

ben dinliyorum diyorum, ben. size ders çalışırken metal müzik dinleyin demiyorum ki. benim dinlememe bile muhalefet oluyorsunuz.[signature][hline];;suitfly | icq | msn: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
leo_brouwer, 18 Ağustos 2004 00:27 tarihinde demiş ki:
ders çalısıyorsn arkadasım sen parti vermıyon.
ders çalısırken dinlenmez müzik. müzik adam gibi oturulur dinlenir böyle soruları.gereksiz bir soru

ne yapıp ne yapmadığımıza sen mi kara vereceksin?sen ders çalışırken müzik dinlemeyis evmeyebilrsin yada dikkatini dağıtabilir.ancak herkesi kendi yerine koyma insanların özellik ve alışkanlıklarına saygı duy lütfen...[signature][hline]administrator error
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Proxa, 17 Ağustos 2004 20:43 tarihinde demiş ki:
said:
DeamoN, 17 Ağustos 2004 20:35 tarihinde demiş ki:
saçlamışınız karizmatik metalci genç hawası yapcam diye
ders çalışırken dinlendirecke bişi dinlemen lazım
blues bile yorar kafayı jazz dinleyebilirsin ya da kalsik müzik
bu kadar
kim kime ne havası yapacak burda

şöyle gösteriim:

said:
leo_brouwer, 18 Ağustos 2004 00:27 tarihinde demiş ki:
ders çalısıyorsn arkadasım sen parti vermıyon.
ders çalısırken dinlenmez müzik. müzik adam gibi oturulur dinlenir böyle soruları.gereksiz bir soru

: müzik zevki aşmış ve müziğe saygılı bilmiş olgun genç tribi :

aramızda pek gay oldugunu sanmıorum ki bu aradastan etkilenip dehsete düşsün. amaçsı ve gereksiz şekilde kimsenin iplemicek olmasına aldırmadan yapılan bir hareket[signature][hline]Bornozlu Canavar

Chemical, 13 Ağustos 2004 22:00 tarihinde demiş ki
Ben çok terbiyesiz, yaramaz ve şımarık bir çocuğum. Şimdiye kadar yaptıklarımdan dolayı bütün patilerden özür diler, büyüklerimin ellerimden öperim
Sosyal ağlarda paylaş

tekrar edelim ozaman kesinlikle söz olmamalı çünkü söz olursa şarkıyı tekrar etme mırıldanma ihtiyacı ister insan bu durum zor tabi..
bence kesinlikle hafif olmalı böylece hem dikkat daıtmaz hemde konsantrosyonu bozar(en azından bende durum böle!)
ayrıca taa en başlarda Ardeth in dediine de dkatılıorm sürekli aynı müzik dinliosanız mesela soralarında onsuz yapamazsınız(bunun psikolojide bi adı vardı ama şimdi aklıma gelmio...)
nese ii çalışmalar![signature][hline]gönlünde yer yoksa güzelim,dert etme ayakta da giderim...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...