Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ders çalışırken ne dinleyebilirim?

Seperate

Öne çıkan mesajlar

malum dersaneler açıldı hemde nasıl hızlı bir şekilde.bilgisayarı kaldırmadan önce mp3 indirmek istiyorum,ders çalışırken neler dinlerdiniz veya dinleyebilirz?Albüm tavsiyeleriniz var mı veya grup/sanatçı?[signature][hline]Norton_Antor, 04 Ağustos 2004 04:11 tarihinde megadeth'in son albümü the system has failed hakkında konuşurken demiş ki:
windows konulu bir albüm galiba:)
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi efendim vakti zamanında ben bir seminere gitmiştim orda adam bazı kişilerde hafif doğa sesi temalı yatıştırıcı sakin müzikler test çözmenize yardımcı olabilir amaaaa çok alışkanlık yaparsa her test çözüşünüzde bu müzikleri arar ve onların yoksunluğunda konsantrasyon eksikliği yaşarsınızı dershane sınavlarınızda ve össde dikkatiniz dağılabilir müzik olmadığı için demişti.[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

euhuuhe opet mi yoq opet hafif gelir Borknage yada İnflames dinlicem :P

ciddi soruyorum arkadaşlar lütfen geyiğe almayalım :9
ben massive attack son albümünü indirdim gerçekten güzel,tavsiye ederim.[signature][hline]Norton_Antor, 04 Ağustos 2004 04:11 tarihinde megadeth'in son albümü the system has failed hakkında konuşurken demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

ben müziksiz yapamıyorum ve de alışma da söz konusu değil ancak evde mutlaka müzik istiyorum.klasik sıkar adamı kalkarım masadan :)[signature][hline]Norton_Antor, 04 Ağustos 2004 04:11 tarihinde megadeth'in son albümü the system has failed hakkında konuşurken demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Ben opeth'le gayet güzel ders çalışıyorum valla :P
ama dikkatim dağılır diyorsan daha çok dinlenesi kolay zımbırtılar öneririm... ne bileyim, klasik müzik seversen onu öneririm, hafif bi caz iyi gidebilir mesela hızlı olmamak şartıyla, yada pop neyin bilindik şeyler dinliyim diosan savage garden türü patakütesiz hedehödöler güzel gidebilir... Oasis, gnr bunlar da ders çalışırken dinlenesi gruplar bana göre...[signature][hline]Ciim (8404949) Wrote:
olm asosyal adamın çevresi mi olur,
kendisi en iyi arkadaşı bi de hayali arkadaşı olur
Sosyal ağlarda paylaş

bence ders çalışırken müzik dinlenmemeli.Beyin sadece bir şeye konsantre olmalı sadece bir şeyee yoğunlaşmalı sadece ders yapın kardeşim ne müziği.

Müzik dinlerkene beyin 2 ye bölünüyo bir şeye konsantre olmak mı daha kolay yoksa 2 şeye mi.[signature][hline]Abus

Bir Fare Kapanına Fareleri Öldürmemesi Gerektiğini Anlatamassın
Sosyal ağlarda paylaş

Chet Baker'ların hepsini indir ne kadar Chet Baker şarkısı bulursan, hem yavaştır, hem keyiflidir hem de dünyadaki en iyi trompetçilerden biridir kendisi...
Louis Armstrong falan da öneririm... bir de biraz hızlı kaçabilir ama konsantre olabilirim rahatça diyorsan St. Germain indirmeni kesinlikle öneririm ritmik oldukları için lyricleri takip etmeye çalışıp dumurda kalmazsın bazen hızlı ritmler olabiliyor ama alışırsın gayet güzel.[signature][hline]Ciim (8404949) Wrote:
olm asosyal adamın çevresi mi olur,
kendisi en iyi arkadaşı bi de hayali arkadaşı olur
Sosyal ağlarda paylaş

depeche mode geldi şimdi aklıma onu da indirebilirim.
chet baker,louis amstrong onları da denicem gerçi çok fzla mp3 çıktı :)[signature][hline]Norton_Antor, 04 Ağustos 2004 04:11 tarihinde megadeth'in son albümü the system has failed hakkında konuşurken demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...