Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fiba Basketbol Oyunu....

Tarantababu

Öne çıkan mesajlar

valla onun geyiğini çok yaptik biz ama bunca yıldır PC oyuncusu olarak hiç rastlamadim avrupa basketi oyununa ya...
bi şuna bakıver
http://www.the-underdogs.org/game.php?id=3915
bi bu var hafif alternatif[signature][hline]Try to hit me , tempt me, push me, pussies,
I need a good reason to give this trigger a good squeeze...

Sosyal ağlarda paylaş

İyi geceler,
İlişikteki istede NBA live 2004 serisinin euroleauge roster'larını hazırlayacaklardı ama bir türlü çıkmadı belki sende benim gibi sürekli mesaj atarsan bir yere varabiliriz

http://www.nbalive.org/[signature][hline]Kumadam of Moonglow/Atlantic - OSI
Zulkir of Necromancy RED
Red Mages Guild
--------------------------------
Goktug Tetik - Star Wars Galaxies
Eclipse - Combat Medic/Carbineer
Kettermoor - Doctor/Pistooler - DARK
Sosyal ağlarda paylaş

ya onlari degistirmeyecegiz..
forma,oyuncu isimleri,takim isimleri,belki arenalar bile yapilabilir..en azindan resmini koyariz..tek sorun su olurki oyuncularin yuzlerini gercek yapmak biraz zor olur..eger oyun ici oyuncu yaratma sistemiyle yaratmaya ragziysaniz neden olmasin..gayet de guzel bi patch yapabiliriz..aslinda bu oyun yilda 1 cikmasa oyuncularin yuzlerini bile tasarlarizda bu anca 1 yil surer:)[signature][hline]screamer, 13 Ağustos 2004 14:10 tarihinde demiş ki:
Ben anlamıyorum hangi gerizekalılar buna oy veriyorlar
Bu mesaja cevap asagidadir
Silthanas, 13 Ağustos 2004 14:19 tarihinde demiş ki:
anneannenler,teyzenler..
Sosyal ağlarda paylaş

kurallar farkli demisin..ornegin 5 foul degilde 6 foulde cikiolar ama bunu ayarlayabiliriz..zaten son zamanlarda fiba baya benzedi nba e..[signature][hline]screamer, 13 Ağustos 2004 14:10 tarihinde demiş ki:
anneannenler,teyzenler..
Sosyal ağlarda paylaş

ona da varim:) ama bu patch olayini ciddi dusununler [email protected] msn e gelebilirsiniz..icq:137300922 ve mail: [email protected][signature][hline]screamer, 13 Ağustos 2004 14:10 tarihinde demiş ki:
anneannenler,teyzenler..
Sosyal ağlarda paylaş

Sahayı yaparken potanın penyeye uzaklığda bikaç santim uzak bide bir iki farklı kural daha var ama zaten onları nba oyununada koymuyorlar(3 çizgisine dripling yaptıktan sonra ayağın çizgiye basarsa ve topu tutarsan geri ayağını 3lük dışına çıkartabiliyorsun ama bu fiba da yok - zaten yapımcılar dikkat etmez ve siz patch yaparsanız da kimse farketmez) bence hazırlarken sahada bi tek ortadaki resmi değiştirin zaten 5 foul optionsdan ayarlanıyor. Adamların yüzünü tasarlamak çok kasar. Ama güveniyoruz!!!!!!!![signature][hline]Dilimiz olmadan hayattan tad alamayız
Sosyal ağlarda paylaş

Çok açılmışız gibi geldi bir anda, ben nedensle patch denince aklıma sadece "roster patch" tarzı bir şey gelmişti.
Oyun mekaniği, yada kural sistemi bence bizi bilmem ama beni aşar doğrusu.

bebekadımları ile başlasak, mesela önce sadece euroleauge roster'larını hazırlasak.

Her nekadar basit gibi görünsede bir çok takımdaki oyuncunun özelliklerini değerlendirmeden tutun yüz hatlarının oluşturulmasına kadar bir çok detayla uğraşmak lazım.

Roster bile denemeye değer bence, bırakalım nba sistematiği ve kuralları geçerli olsun en azından şimdilik[signature][hline]Kumadam of Moonglow/Atlantic - OSI
Zulkir of Necromancy RED
Red Mages Guild
--------------------------------
Goktug Tetik - Star Wars Galaxies
Eclipse - Combat Medic/Carbineer
Kettermoor - Doctor/Pistooler - DARK
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BiTcH_oFBaT, 17 Ağustos 2004 23:08 tarihinde demiş ki:
5 - 6 faul dışnda daha war baya farklılık...
3 adım filan olayı war ayrıca nba de bazı şeyler daha yumuşak ve basketbol daha sert oynanıo
nba da ona dikkat edilio oyunda

enbiey liv 2004'te ayarlıyabiliyosunuz zaten bütün bunları hangi faullere çalınıcak falan diye user sliders başlığı adında yer alıyor. Simulation veya Arcade mi actionı ne war sizde yaparsınız kendinize göre bir setting olur öle[signature][hline]Like Chef Says.
O yeah...
Sosyal ağlarda paylaş

evet kumadama katiliyorum..baslangic olarak rosterlara baslayalim bencede..oyun ekimde cikicak..o sirada tekrar bir bakalim duruma[signature][hline]screamer, 13 Ağustos 2004 14:10 tarihinde demiş ki:
anneannenler,teyzenler..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...