Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlock Problemi

shapshal

Öne çıkan mesajlar

Bende BC Rich Warlock var. Ben bunun tellerini deiştirmek istiyorum ama acaba warlockun kendi telleri mi vardır? yani warlockun sesi daha gür onun için bu tellerden mi kaynaklanır yoksa herhangi bir telle deiştirebilir miyim telleri?[signature][hline]Gitar Azmanı
------------
Pascal, 25 Mayıs 2004 01:30'da demiş ki:
Ya ciddi ciddi biriylee kavga etmek istiyorum. Olmadı kırmızı ışıkta bekleyip camı açık taksi şöförlerine tokat atacam...
Sosyal ağlarda paylaş

bence şu ana kadar alıştığın kalınlığı değiştirme. en azından değişiklik yapmak istemiyorsan, yenilik olsun demiyorsan.

genel olarak 0.9.. diye gider teller. d'addaria exl 120 ya da elixir iyi diyorlar.

ernie ball ve gibson sevenler de var. ama tel markası sesi hiç etkilemez. sadece ne kadar sürede kararacağı, entanasyonunun ne zaman bozulacağı değişir. ben yamaha ve daddario kullandım şu ana kadar sadece. yamaha daha çabuk karardı, sesti kalınlıktı şuydu buydu aynıydı.

daddario'nun paslanmaz çelik tellerinden bulursan denemeni tavsiye ederim. frank gambale onları kullanıyomuş official faq'ında okuduydum.[signature][hline]"Ben bir şeyi iki kere demeeeeem, iki kere demeeeeem." Sezai Gündoğdu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mirage, 18 Ağustos 2004 14:48 tarihinde demiş ki:
ama tel markası sesi hiç etkilemez.

dayttttttttt yanlış cevap tellerin kendi aralarındaki model farkı bile sesi etkiler stratıma super bullet kullanırım hep (fender) fenderin diğer bi modelinden kullandığımda ses gürlüğünde farklılık olmuştu.[signature][hline][i]Did I punish you for dreaming?
Did I break your heart and leave you crying?
Don't you ever dream of escaping...[i]

[Bu mesaj Ryan tarafından 18 Ağustos 2004 14:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

iki warlock bakkalın önünde efendi efendi oturup gazozlarını hüpürdetiyorlarmış.daha sonra oradan bir firebird bass gelmiş ve "zuhahaha siz şuraya kadar koşup gelemezsiniz" demiş.bu warlocklar da gaz gitarlar tabi yapılarında var "var mısın iddiasına "demişler.sonra warlocklar oradan başlayıp koşmaya başlamışlar.yavaş olan 6m/s ile ,hızlı olansa 8m/s ile gidiyor ve hızlı olan bu yolu 2 dakika daha az bir sürede tamamlıyorsa yolun tamamı kaç m'dir?

alın size warlock problemi:)[signature][hline]administrator error
Sosyal ağlarda paylaş

tel deli etkilio sesi hatta gitarın yapıldıgı tahtayı faln geçince manyetikle birlikte en çok etkileyen faktörlerden diebilirim ben şimdiye kadar elixir dadario 2 aynı model ernie ball fender 0,9 set olarak
dadario elixir gene 2 farklı model ernie ball da 0,10 set olarak denedim
ve bu farklı 8 setin de gayet farklı sesi wardı[signature][hline]Bornozlu Canavar

Chemical, 13 Ağustos 2004 22:00 tarihinde demiş ki
Ben çok terbiyesiz, yaramaz ve şımarık bir çocuğum. Şimdiye kadar yaptıklarımdan dolayı bütün patilerden özür diler, büyüklerimin ellerimden öperim
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca
o gür ses warlock kullananların genelde düşük akorrda daha kalın tel kullanmasından ileri gelio
örnek olarak
C ya akordlu 0,12 setle sınıfta çalınan akorlarla şarkı söleniodu bile okadar[signature][hline]Bornozlu Canavar

Chemical, 13 Ağustos 2004 22:00 tarihinde demiş ki
Ben çok terbiyesiz, yaramaz ve şımarık bir çocuğum. Şimdiye kadar yaptıklarımdan dolayı bütün patilerden özür diler, büyüklerimin ellerimden öperim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...