Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Studyoda Kaydettigimiz küçük bir video(izleyiniz) :)

Mortis

Öne çıkan mesajlar

proxa kardeşim mike Portnoy kim yaaa o çalmayı nezaman öğrenmiş?? o sadece tek başına dünyanın en iilerinden.. ama onlar grup olarak kalitesiz iğrenç dandik ruhsuz ve çalabildiklerini ispatlamak için yapılan bi müzik....[signature][hline]Fight Fire With Fire Ending is near
Fight Fire With Fire Brusting With Fear
WE ALL SHALL DIE
Sosyal ağlarda paylaş

konu çok değişti bi topic ismine bak bide kkonuşulana... bundan sonra sölediklerinize cevap atmicam...[signature][hline]Fight Fire With Fire Ending is near
Fight Fire With Fire Brusting With Fear
WE ALL SHALL DIE
Sosyal ağlarda paylaş

spirit ya adam ol ya da girme bu foruam illaki kovulmakı zorunda kalma
sana ne faln da deme artık forumu açınca ergenlik sorunlarının hırsını başkasından çıkarmaya çalışan asosyal gençler görmek istemiorum
hade kapının yerini biliosun bu kadar saçmalık yeter
bu gzl geyik tread in bile içine sıçtınız ya nasıl insan evlatlarısınız siz[signature][hline]Bornozlu Canavar

Chemical, 13 Ağustos 2004 22:00 tarihinde demiş ki
Ben çok terbiyesiz, yaramaz ve şımarık bir çocuğum. Şimdiye kadar yaptıklarımdan dolayı bütün patilerden özür diler, büyüklerimin ellerimden öperim
Sosyal ağlarda paylaş

spirit bence en iyisi yazdıklarına tekrar bakmanı ve neden bir kaç kişinin birden olumsuz eleştirisini aldığına bak

yerinde olsam özür dilerdim
karşılığında da biz de müteşşekkir olurduk ondan sonra tartışmamıza daha düzeyli şekilde devam ederiz[signature][hline]-Karanlıkta koşan çocuk, nasıl görüyorsun önünü?
-Bakmıyorum ki göreyim...

Kapattık dükkanı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SpiritCrusher, 14 Ağustos 2004 16:57 tarihinde demiş ki:
proxa kardeşim mike Portnoy kim yaaa o çalmayı nezaman öğrenmiş?? o sadece tek başına dünyanın en iilerinden.. ama onlar grup olarak kalitesiz iğrenç dandik ruhsuz ve çalabildiklerini ispatlamak için yapılan bi müzik....

sus kardeşim.[signature][hline]..yeah..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SpiritCrusher, 14 Ağustos 2004 17:00 tarihinde demiş ki:
konu çok değişti bi topic ismine bak bide kkonuşulana... bundan sonra sölediklerinize cevap atamicam.Çünükü saçmalıyorum

peki[signature][hline]Sphere, 24 Temmuz 2004 14:24 tarihinde demiş ki:
Herkesin yazdigini herkes bilebilir ama geriye kalan herkes bilemez.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlacKDagger, 14 Ağustos 2004 17:15 tarihinde demiş ki:
YA OLM OLDUM GULMEKLDEN bende gelicekdim gelemedim kotuydum die aeuneauheauheauheauheauheauheauheauh

ahaha bedo!!!

[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!

[Bu mesaj Mortis tarafından 14 Ağustos 2004 18:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SpiritCrusher, 14 Ağustos 2004 16:57 tarihinde demiş ki:
proxa kardeşim mike Portnoy kim yaaa o çalmayı nezaman öğrenmiş?? o sadece tek başına dünyanın en iilerinden.. ama onlar grup olarak kalitesiz iğrenç dandik ruhsuz ve çalabildiklerini ispatlamak için yapılan bi müzik....

oldu

*!bu aşmış yorum önünde eğilir*[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

Grup vocalisti olarak bana yapılan bazı eleştirilere cevap veriim..

1. çalınan şarkı gidip konserde yede olursaki albümde konulacak bir şarkı değildir.. Ayrıca pure black de brutal vocal yapılır hardcore dada havlanır. Bu sebepten o şarkı brutal bir havlama olarak seslendirilmiştir..

2. Tarza göre yorum yapmanız en iyisidir. dinlemediğiniz bir tarzda yorum yapmamak lazımdır.. Eğer ciddi çalıp söylediğimiz bir şarkıyı buraya koyarsak (gaz mortis ahaha) o zaman vocal hakkında yapılan eleştirilere dikkat eder ona göre eğer bi eksiimi farkedersem düzeltmeye çalışırım..

3. Yaptığımız müzik olan doom metal clean ve brutal vocal ile yapılıyor genelde. Bu yüzden brutal vocalden hoşlanmıyorum ama gitarlar güzel olmuş gibi yorumlar pek yerinde olmuyor çünkü bu müzik böyle yapılıyor..

4. ilgilinize alakanıza teşekkür ederim kendi adıma.. en yakın zamanda moonspell - full moon madness ın kendimizce coverladığımız soft halini (clean vocal - distortion sız gitar ve viola ağırlıklı halini) kaydeder buraya koyarız.

Teşekkürler.[signature][hline]Who will defend sosaria if not HorseLords!
Asis Nasseri [HorseLords] - [Academy]
Asis Sylveria Head Quest Writer
Impaler Hate Guild Master of Dark Center
Sosyal ağlarda paylaş

ya okuyamadim butun yorumlari ama video yu izledim hardcore mu derken nu-metal yaptiniz akliniza gelmedi mi sonra caldiginiz olayi? hardcore metal falan degildir punk in hizlandirilmis ve distortion in gaini oynanmis versionu dur muzikal yanlisliklar yapmayalim lutfen ogrenelim ogretelim tamam hardcore un icinde rock yada metal ogeleri olabilir ama orda caldigiz sey direk nu-metal dogaclama (dogaz caldik diyosun) zaten direk davuldan kaybediyo zaten :)
hardcore evrimini biraz kisa yoldan anlatayim size

rock'n roll (elvis falan) --> punk'n roll(aka punk) --> hardcore

tabii hardcore un detgisime ugramasi (mutasyon resmen) ve diger muzik turleriyle karismasi yuzunden metalcore emo ve grindcore gibi muzik turleri de olustu emo haric digerlerini dinliyorum yani en azindan ne tur dinledigimi biliyorum ornek istenlere grup ornek verebilirim pm atin :)
tesekkurler

edit: bu arada Soundcheck guzel studyodur taksime gidip saatine en az 15 kagit bayilip kotu persormans alicaginiza kadikoyde 8 milyona kotu performans daha iyidir ve ayni aletler hic aglamayin :) ayricana guzel studyo :P[signature][hline]SatanJager[RE] ICQ
RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)http://diablokiller.cjb.net ( yakında bir ara açılır bakılır )
Bayan X: Mangodan okul eteği aldım dur gösteriyim.*çantadan torba çıkarılır ilk bir s-shirt görülür*
aente : Eee hani etek? *kumaş parçası gösterilir*
aente : Etek nerde?
Bayan X : Etek bu!*bir kopulur yerlere yatılır*
aente : Anaaa! dükkanın adı iks asdasa*ölünür*

[Bu mesaj SatanJager tarafından 15 Ağustos 2004 22:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hardcore - punk - numetal...
Benim için hiç farketmiyor. Felsefesi olmayan sadece milleti anarşiye yada çalan grubun önünde birbirini tekmelemeye davet eden müzik türleri sadece dalga geçilme amacı ile coverlanacak müzik türleridir bizde o sebeple bizimle aynı müzik anlayışı olan insanlarla gülelim eylenelim anlayışı ile yapılmış birşeydir bu..

Ayrıca rock'nroll - punk - hardcore gibi bi çıkarımı yapabilmen için önce tüm rockerlardan temiz bir küfür yemen gerekiyor..

Müzik sadece nota değildir. Müzik felsefedir.. "Rock'n Roll - Punk" biri barışı biri anarşiyi temsil eden iki müzik türünden nası çıkarım yaptın.. hani bunu geç. punktan hardcore a nası geçtin. sen kulağınlamı dinliyosun yada dinlediğin şarkıların sözlerine bakıyomusun..

Elvis mezarında ters döndü.. Dio da ölünce ters dönmek için hazır bekliyor.[signature][hline]Who will defend sosaria if not HorseLords!
Asis Nasseri [HorseLords] - [Academy]
Asis Sylveria Head Quest Writer
Impaler Hate Guild Master of Dark Center
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...