Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Studyoda Kaydettigimiz küçük bir video(izleyiniz) :)

Mortis

Öne çıkan mesajlar

"HAV HAV HAV HRR! HAV HAV!" bu ne ya.... Abi o vokalisti tekme tokat atın siz ordan yerine güzel sesi olan,böğürmeyen birisini alın bence. Siz güzel çalıyorsunuz ama brutual işi bozuyor,bide vokalist brutualı bile yapamayınca çok kötü olmuş :) Şöyle güzel sesli düzgün söyleyen birisini alın bence,müziğin ne olduğu anlaşılsın işte ozaman takdir eder herkes sizi...[signature][hline]Jevor/Hibernia - Lancelot

Crosby,Stills,Nash & Young
Sosyal ağlarda paylaş

evet hatta 'Müzik türünüzüde değiştirip pop rock yapın' diyecekti Sensible utanmasa:)[signature][hline]Fight Fire With Fire Ending is near
Fight Fire With Fire Brusting With Fear
WE ALL SHALL DIE
Sosyal ağlarda paylaş

*Alkışlar* afferim koçum.. git Limp Bizkit dinle... yada Nightwish Epica fln haaa zuhaah[signature][hline]Fight Fire With Fire Ending is near
WE ALL SHALL DIE
Sosyal ağlarda paylaş

Bu az olmuş bunla ilgili topic açsaydın.. bu yetmez...[signature][hline]Fight Fire With Fire Ending is near
WE ALL SHALL DIE

[Bu mesaj SpiritCrusher tarafından 14 Ağustos 2004 15:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Gençler şimdi siz pek olayı anlamamışsınız galiba.

Biz o şeyi sadece geyik amaçlı kaydettik ki, bu bi hafta önceden hazırlanan bişey diil. Orda atladık zıpladık, vocal de öle geyik yapio. Bişey sölemio. Yok işte vocali atın matın ne oluo. Size ben burda stüdyoda yaptığımız geyiği yolladım. Siz de geçmişsiniz ordan yok işte ses düzeni kötü, bateri olmamış, yok vocal çok irenç,

Dijital kamera ile çekilmiş bişey bu. Stüdyoya sok Metallicayı aynı stüdyoya aynı aletlerei ver onlar da bizden daha iyisini yapamaz ses düzeni konusunda. Lütfen önce bi olaya anlayışla yaklaşın. Sonra yorum yapın.

Bi ara ciddi bi şekilde coverladığımız şarkının bi kısmını koyacam.(Moonspell - Full Moon Madness) . o biraz daha düzgün. Fakat onda da ses düzeni yok hatta onu klavyeci çekti. Bi eliyle klavye çalarken dier elinde dijital kamera var.. Video koymıcam ama onun sesini mp3 yapıp buraya koyacam..[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

abi anlamıyorum muhabbetinizi.

abi o metal diil ki niye dinliyosun?
limp bizkit dinle hashahshaıpd..
brutal dinliyo adama bakl eahoısdhas.. (bu yazdıklarım kişisel değil, örnek olarak..)

ne bu ya, isteyen limp bizkit dinler, isteyen metal dinler, isteyen arabesk dinler, sevmeyen dinlemesin.[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

spirit crusher
şimdi bazı durumlar vardır... "eşşeğin kulağıuna su kaçtı" derler

sensible'a katılıyorum
belki zevk meselesi ama anlaşılmayamn brutal volkal bek sağlıklı birinin dinleyueceği türden bir şey olacağını sanmam
hoş sen zaten ouduığum şu son mesajlarda kendini belli ettin[signature][hline]-Karanlıkta koşan çocuk, nasıl görüyorsun önünü?
-Bakmıyorum ki göreyim...

Kapattık dükkanı
Sosyal ağlarda paylaş

kardeşim ben sadece yorum yaptım ne eşşei asıl sizin bu patlamalarınız eşşein bi tarafına su kaçırıo..[signature][hline]Fight Fire With Fire Ending is near
WE ALL SHALL DIE
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SpiritCrusher, 14 Ağustos 2004 15:23 tarihinde demiş ki:
*Alkışlar* afferim koçum.. git Limp Bizkit dinle... yada Nightwish Epica fln haaa zuhaah

bu mu yorum?

bu saçmalamaktır, ne o öyle alkışlar yürü be koçumlu laf sokma girişimleri...

edeplice yazılır yorum böyle yazılmaz

bu yorum olamaz eğer bu yorumsa o zaman bir tek sen adamsın bu koca sosyal grupun alayı da hayvan...[signature][hline]-Karanlıkta koşan çocuk, nasıl görüyorsun önünü?

Kapattık dükkanı
Sosyal ağlarda paylaş

bence o grup dandik ve bende orda bunu dile getiriyorum dalga geçiorum annayacağın....[signature][hline]Fight Fire With Fire Ending is near
WE ALL SHALL DIE
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SpiritCrusher, 14 Ağustos 2004 14:30 tarihinde demiş ki:
Brutal ciddi ve gercekten zor bir iştir... Ve evet brutal kalitesi çok değişken olabiliyor.. mesela Opeth'in vokalisti Michael'in brutali ile bu elemanınki karşıaştırılamaz bile...
bu kadar saçma bi yorumu nasıl yapabiliyosunki?
michael gibi vokal yapabilen kaç kişi varki sen amator grupta çalan bir adamı karşılaştırıyosun?[signature][hline]Sphere, 24 Temmuz 2004 14:24 tarihinde demiş ki:
Herkesin yazdigini herkes bilebilir ama geriye kalan herkes bilemez.
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman daha usturuplu şekilde alaya alınır

bu "takıl ama q ile" demekten pek bir farkı olmayan bir davranız...

çocuk musunuz? koca koca adamlar mı? (beyin bakımından)

hem zaten bir konuda haklı olduğunu düşünüyoır ve kanıtlayabiliyorsan bu tür mesajlara da ihtiyacın kalmaz gerektiği gibi cevabını yazarsın okuyan anlar[signature][hline]-Karanlıkta koşan çocuk, nasıl görüyorsun önünü?

Kapattık dükkanı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Proxa, 14 Ağustos 2004 16:48 tarihinde demiş ki:
said:
SpiritCrusher, 14 Ağustos 2004 14:30 tarihinde demiş ki:
Brutal ciddi ve gercekten zor bir iştir... Ve evet brutal kalitesi çok değişken olabiliyor.. mesela Opeth'in vokalisti Michael'in brutali ile bu elemanınki karşıaştırılamaz bile...
bu kadar saçma bi yorumu nasıl yapabiliyosunki?
michael gibi vokal yapabilen kaç kişi varki sen amator grupta çalan bir adamı karşılaştırıyosun?

ben orda sadece brutal vokalim kalite farkının nekadar fazla olabileceğini gösterdim. ama anlayana tabi...[signature][hline]Fight Fire With Fire Ending is near
WE ALL SHALL DIE
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SpiritCrusher, 14 Ağustos 2004 16:46 tarihinde demiş ki:
bence o grup dandik ve bende orda bunu dile getiriyorum dalga geçiorum annayacağın....
ben o vokalle opeth in vokalini karşılaştıran adamdan bu yorumu bekliyorum zaten
baterisste cok kotu dimi?
mike portnoy kadar bile çalamıyor
geyiğine yaptık demiş bu grubun kalitesini göstermezki?
o grubun fatal tragedy veya metropolisi calamadığını nerden biliyosun?
ben gayet beğendim ritimi ki ayıptır söylemesi iyi ritim çalarım :)[signature][hline]Sphere, 24 Temmuz 2004 14:24 tarihinde demiş ki:
Herkesin yazdigini herkes bilebilir ama geriye kalan herkes bilemez.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...