Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Studyoda Kaydettigimiz küçük bir video(izleyiniz) :)

Mortis

Öne çıkan mesajlar

Yarın koyacam mp3 halini, şimdi çıkmam gerekio,
full moon madnessin ilk 2 dakkası falna var onu koyacam
onun ses de çok ii değil ama anlaşılıo dierlerine göre..[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

hadi hadi yaşlan artık
senin vaktin doldu
önümüzü aç babacum hıh dünyada kalabalık yapma
:P ehehuahs[signature][hline]Chemical, 13 Ağustos 2004 22:00 tarihinde demiş ki:
Ben çok terbiyesiz, yaramaz ve şımarık bir çocuğum. Şimdiye kadar yaptıklarımdan dolayı bütün patilerden özür diler, büyüklerimin ellerimden öperim
Sosyal ağlarda paylaş

bende bu gün may-day'e gidiorum soundcheck deki herifler kadar kıl bişey yok.ayrıca baterisi beş para etmez,ama kabinetlerle anfiler tek kelime ile''taş''.

black metal'de sevemem hard-core'da sevemem(yatta nefret ederim:-))olsun baya eğlenmişsiniz izledik gördük de bizim stüdyolar bundan bir kaç yüz kat daha geyik geçiyo diyebilirim çünkü benim gibi her an neapıcak ne edicek diye izledikleri bir gitaristleri var:-P(uçar) yazımı şu sözlerle noktalamak istiyorum....ee....thrash till death..[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
:rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

may-day fiyatına göre süper bir yer. orda maxtone diye mor bi gitar var ayrıca, o daha bi aşmış. çok rahat bir klavyesi süper tonları var. ordaki marshall amfiye takın çoşun. maxtone varken kırmızı squire gitara pek bulaşmayın canınızı sıkmayın.

marshall dışında başka bir gitar amfisi var, o o kadar iyi değil. bir de bu dediğim ikinci amfideki distortion pedalı çok uyuz bir şey. tele vurmadığınız her an öyle bir ötüyor ki herkes çalmayı bırakıp kulaklarını tıkıyor. pedal death metal distortion'u mu ne zaten. sevmedim yani, arkadaş ikinci gitarı ve amfiyi hep bana kakalıyodu ordan biliyorum.[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

:D çok çok doğru tespit:) aynen böylşe oluo ben fender anfiyi diğer arkadaşa veriorum:-) death metal distorsion aslında yi bişey ama fendere gitmio bide mayday tayfasının tamamı deathçi alper abi falan.marshall süper zaten de biz kendi gitarlarımızı görüoruz.mavi olan gitarda manyetikten kurtario manyetikten öküz gibi sert ton elde ediosun.[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

heh evet şimdi hatırladım fenderdi. aaa benim evdeki 15w amfi de fender diye bu fender amfiye atlamıştım. atlamaz olaydım eheh.. sadece clean ritm atıyodum akorlarla falan. ezik hissetmiştim hatta stüdyoda :p.[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

gerçi 46sn lik widyodan pek anlaşılmaz ama bence grubunuz baya ii. millet laf etse de vokal çok sağlam. öle adam bulmak kolay mı?
baterist de hızlı. darkthrone çalarken belki tekniğe gerek yok wur bateriye olsun ama hızına yetişmek zordur ii yapmış baterist[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

:) clean vokal bulmanın zor olduğu memlektte adamlar brutal vokal bulmak kolaymı dio:) ipini koparan brutal yapio be:)
baterist iyi ona bişey demiorum ama yaptığı fazla bişey yok blast çalio işte.[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

natural bana diyorsan anlatmak istediğim o değildi
brutal bende yaparım ama bi boka benzemez
demek istediğim brutal vokali dinlenebilecek kadar güzel yapan
doğal yapan çok az kişi var[signature][hline]Sphere, 24 Temmuz 2004 14:24 tarihinde demiş ki:
Herkesin yazdigini herkes bilebilir ama geriye kalan herkes bilemez.
Sosyal ağlarda paylaş

soundcheck tam hardcore ruhu taşıyan bi studio
kırmızı tonunda ışıklar 2 ayna etraf turuncuydu sanırım ışıklar kapanınca süfer oluo vaktinde[signature][hline]Bornozlu Canavar

[b]Chemical, 13 Ağustos 2004 22:00 tarihinde demiş ki /b]
Ben çok terbiyesiz, yaramaz ve şımarık bir çocuğum. Şimdiye kadar yaptıklarımdan dolayı bütün patilerden özür diler, büyüklerimin ellerimden öperim
Sosyal ağlarda paylaş

Brutal ciddi ve gercekten zor bir iştir... Ve evet brutal kalitesi çok değişken olabiliyor.. mesela Opeth'in vokalisti Michael'in brutali ile bu elemanınki karşıaştırılamaz bile...[signature][hline]Fight Fire With Fire Ending is near
Fight Fire With Fire Brusting With Fear
WE ALL SHALL DIE
Sosyal ağlarda paylaş

evet Brave Murder DAy albümünde o vocal yaptı,

hatta ilk Brave şarkısını dinliom, vocal e taptım abi bu nasıl bir gürüldeme diom. ama aklıma opeth geldi direk, sonra araştırdım o yapmış :)

adamın brutalinin karakteri var, dio ki "bu benim!"

Mikeal Stanne için de aynı şey söleneiblir (dark tranquillity'nin vocali) o herifin gibi ses başka kimse de yok..[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...