Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gmail'in gereksiz hatirlatmalari/uyarisi

di

Öne çıkan mesajlar

Selam,

Bir kac gun once de gormustum, simdi de gosterdi;

"Hey, this is important: If you ever lose access to your account, you can send password reset info to [email protected]."

Micros~1'un mail'ini ben ekledim tabi oraya, spam bot'lara o takilsin diye =P lakin neden bu tip mesaj gosterip duruyor anlamis degilim. Ibneler sifrelerimizi kaptirdilar da caktirmiyorlar mi nedir ? Var mi basina gelen ?
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Selam,

"Hey, this is important: If you ever lose access to your account, you can send password reset info to [email protected]."

Micros~1'un mail'ini ben ekledim tabi oraya, spam bot'lara o takilsin diye =P lakin neden bu tip mesaj gosterip duruyor anlamis degilim. Ibneler sifrelerimizi kaptirdilar da caktirmiyorlar mi nedir ? Var mi basina gelen ?

sende neden microsoft Micros~1 seklinde cikiyo,

yazis stili falanmi ben mi bilmiyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

reyou said:

di said:

Selam,

sende neden microsoft Micros~1 seklinde cikiyo,

yazis stili falanmi ben mi bilmiyorum :)

Windows'da hep vindoz seklinde cikiyor bende dikkat ettiysen. Ehah ozel bi sebebi yok abi, oyle yaziyorum yazarken. =) Ha esprisi ne dersen vindozun (ms-dos'un desek daha dogru olur sanirim) bu eski 8+3 karakter muhabbeti iste.
Sosyal ağlarda paylaş

Aldigim mesajda kendi mail'im yaziyor zaten, spam bot'lar tarafindan alinmasin diye micros~1'un mail'i ile degistirdim.

Merak ettigim ise su; google bunu oylesine mi gosteriyor yoksa biri sifre falan deniyor da ona gore mi cikariyor "bak giremezsen bi daha bunu deneyebilirsin" diyerekten ? Zira daha once gelen tips & tricks mesajlarinda hic karsilasmamistim bununla.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...