Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

power level

Ben&Jerry's

Öne çıkan mesajlar

Benimde Bot accountu benzer şekilde gitti. Hatta satın aldığım eski bi accountta öyle gitti :P
İçime az oturdu eski account çunku bandan 1 saat önce charı main accountuma transfer etmiştim sadece account gitti. :P
Bot accountunda ise 80 rogue gitti ama saglık olsun diyelim :P Gitmeden evvel 35k falan para yapmıştı bana.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Valla açıkcası en ufak ruhsal bi sıkıntı yaşamam beni 1 ay gunde 16 saat oynatsalar :P kıldönmesi olurum o ayrı ama ruhsal olarak huzuru bulurum kesin.

Hahaha,

Ruhsal sıkıntı değil ama maddi sıkıntı yaşarsın, sonuçta yengem açar davayı alır elindeki herşeyi,

ama yine de bir psikolog lazım olacak ruh durumu için, çünkü bizim gibi 40 yaşına gelmiş orta yaş bunalımlı kişiler genelde genç bir sevgili, motorsiklet vs gibi şeyler aş ererler..oyuna değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Bot'culugun ilk kurali diger Bot'culari rapor etmemektir.
O rapor edenlerin cogu kendisi bot yapan adamlar. Ya adamin spotunu isgal etmissindir yada pislik olsun diye rapor ediyorlar.
Bot yapmayan birisi genelde anlamaz adam bot mu yapiyor, ne yapiyor? Yanindan gecer gider.
Bot yapan adamsa 30 kisinin icinden Bot yapani hareketlerinden anliyor. Isterse bot'un Routine izlemesin haritada serbest takilsin. Hareketlerinden belli oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

level kasarken , 24lvl priest vardı, arathi basin ( call to arms ) yaparak 2 günde 24 ten 45 oldum günde ortalama 8er saat oynayarak ve üstelik işteydim busırada.Çoğunu biz kazandık tabi, felaket exp veriyodu.Bugunde yine işteyken, 49lvl oldum şuanda.call to arms yok bg lerde az exp veriyo, quest ve bg yaparak 4lvl aldım.tabi az oynadım bir de işin yoğunluğundan.
Sosyal ağlarda paylaş

DoubleW said:

üstelik işteydim busırada.

Ne işi bu böyle bende istiyorum :D

BG'ler call to arms olduğunda süper xp getiriyor. 76-77 arsaında kazandığımız coa-arathi basin'den 2.5 bara yakın alıyordum ben (Heirloom var gerçi ama etkili olup olmadığını bilmiyorum) Eğer coa olarak gelen yer SoA veya Alterac Valley olursa daha fazla xp alma şansı var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...