Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Age of Empires Online

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

f2p de şunlar var:

-Full Campaign
-Access to play all Civilizations
-Able to reach Max level as all civilizations
-All civilization campaign quests
-Full Civilization Tech Trees (Minus Star Techs)
-Capital Cities for Each Civilization
-Hundreds of Hours of Gameplay
-Co-Op Campaign Missions (90% of the campaign is Co-Op able)
-Online Random PVP (Via Mercenary Halls)
-Multiplayer Chat
-Gear (Up to Green – Uncommon Gear)
-Inventory Space (Limited amount for each civilization)
-Crafting (Limited)
-Workshops (Limited)
-------------------------------
premiumda da bunlar:

-The ability to use Advisors
-Inventory Storage (Unlimited)
-Crafting (Unlimited)
-Workshops (Unlimited)
-Full Tech Tree including Star Techs
-Gear (access to Blue/Rare and Purple/Epic Gear)
-PVP (Multiplayer Arena and City War Council)
-Unlock Unique Units like Armored Elephants and Civilization Powers
-Empire Points - Gives you the ability to spend Empire Points on the best loot in the game. Empire Points reward you for having multiple civilizations.
Sosyal ağlarda paylaş

çok fark yaratmış ya premium ile bedava
madem bu kadar fark yapıcaklar aylık 13$ vs olsun ücreti. tek seferde bilmediimiz oyuna 100 € vermek yürek ister.

@benjani
serial key sormaması gerek eğer soruyosa xbox.com'a girip gamertag açtırman lazım (windows live hesabın olsa bile yetmiyor gamertag açtırman gerek)
Sosyal ağlarda paylaş

yok o 100$ paket her bişiyi alırsan, tek ırk oynayacaksan gereksiz zaten içindekilerin yarısı.

premium pakedi 20$ ama pahalı genede şimdilik, belki bi indirim vb yaparlarsa ilerde..

aylık bir ücret olmayacakmış, hep bu şekil booster packlerle desteklenicekmiş.

kalan ırklar yılbaşına doğru gelecek galiba bide.
Sosyal ağlarda paylaş

Xbox zımbırtısına adresi hangi ülke gösterdiyseniz onun biriminden geçiriyor. Ben İngiltere yapmışım direk £ olarak gösteriyor.
Gerçi daha ucuza puan kartları buldum alsam mı diye düşünüyorum. Biraz daha oynayayım. US hesap ile EU hesap puan kartları arasında fark var. US daha ucuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

us hesap acabilimuyuz? öle actığımızda us serverındamı oynıuypruz biliyomusunuz?

Şimdi denedim. US/EU diye ayrım yok. Sadece İngilizce, Almanca, Fransızca vs. gibi ayırmışlar. Aynı serverda Mısır açtım denemek amacıyla oynuyorum. Böyle daha iyi oldu gibi US bazlı kart fiyatları daha ucuz EU dan :).
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle bir çözüm paylaışmışlar bende işe yaramadı belki sizde yarar

I actually phoned GFWL support and received some help that fixed this exact problem for me.
As others have mentioned first ensure your MTU is at 1500, next check your event viewer for the error code, to do this:
7/Vista - Start > Run > event
XP - Start > Run > eventvwr
Next open the "application" log, the error code I found was: 0x8015190e
The following two steps are to be performed independent of one another and if the first fixes the problem you should NOT perform the second
Firstly, turn of ICS, to do this:
XP/7/Vista - Start > Run > services
You are looking for the following service - Windows Firewall/Internet Connection Sharing (ICS)
You want to change the startup type to "disabled" and then "stop" the service, restart your computer, attempt to load/login to the game
IF this fails, perform the next step:
Start > Run > cmd
In the command prompt type: netsh int ip reset c:/resetlog.txt
*Note: the first step has a 50/50 success rate, it didn't work for me but following the steps to a tee did in fact fix the problem for me.

'services' türkçe win7 'de 'hizmetler' olarak geçiyor
Sosyal ağlarda paylaş

kritik birşeye dikkat çekmek isterim.

Önceki mesajlardan bir tanesinde bir arkadaş "oyun kendi yağında kavrulacak, giderini ıvır zıvır ile karşılayacak" tarzında birkaç cümle söyledi.
Şimdi bu gidere, sunucu musraflarının yanı sıra, çalışanların maaşlarıda dahilse biraz sakat sanki?
Hani bugün 3-5 item için bile ileri geri konuşuyorsunuz. Oyun geliştikçe yeni ırklar, yeni seviyeler, yeni asker, yeni zırh vs. derken olayın moku çıkmasın?
1 ırk için her şeyi almaya gerek yok denmiş ama oyun sürekli gelişecek sonuçta?
Bende başlamak istiyordum, çıkacağı güne kadar biraz sabırsız bile sayılırdım hatta. Fakat daha sonra olayları görünce tırsıp başlamamıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

öle bi durum olucaktır. su an bile o pvpden gelen puanlarla aldığın itemalar, yenı content diye cıkardıkları wave savunma missionlarındakinden biraz daha kalitesiz.

yarın bilmemne görevi cakrtırlar ordan aldığın gearlar biraz daha güclü olur vs vs. bu mevzu netleşmeden para verilmez.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...