Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Quadriga Guild Başlığı - Haomarush

sQu

Öne çıkan mesajlar

"Quadriga Yönetimi" said:

Quadriga 28/05/2010 Tarihinde Haomarush Serverının Horde tarafında kurulmuş, Cataclysm'de yüksek başarı hedefleyen bir Türk Guildıdır.

Quadriga oyunu ilk çıktığı günden beri oynayan, oyuna, karakterine hakim olduğu kadar Türk oyuncu ve guild yapısına hakim kişiler tarafından kurulmuştur. Bu kişiler Türkiye'nin başarılı guildlarında bulunmuş olup, üslup ve oyunculuklarıyla geniş bir kitleyi Quadriga altında etraflarına toplamayı başarmışlardır.

Quadriga'nın her üyesi oyunculuklarının yanı sıra efendilikleri ve karakterleri ile başarılı insanlardır. Üyelerimiz guild içerisinde olduğu kadar serverda da belli bir saygınlığa erişmiş kişilerdir.

Yapısıyla beraber Türk Guildlarına yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen Quadriga, Cataclysm'de dünya sıralamalarına girmeyi hedeflemektedir.

Hedefimiz büyük, kadromuz yeterli, adımlarımız uzun soluklu.

Cataclysm için oyuncu alımlarımız başlamıştır. Daha fazla bilgi için guild sitemizden yada oyun içinde Evilcupcake, Catastrophe veya Govl'dan bilgi alabilirsiniz.

Quadriga Anasayfası
Guild Kuralları
Başvuru Formu
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

"social üyeler , offical raidlere girmeyi talep DAHİ edemezler"

Officla Raid = Raiderlar tarafından yapilan, contentin en son seviye raidleridir. Sosyal statüsünün altının çizilmesi için vurgulanmıştır. Diğer guildlerdeki gibi raid yapmayacağım 3 ay sosyalım sonra "selam ben geldim raid yapacam" kavramını kapsamaktadır. Bunun haricinde sosyal üyelerimiz her hafta alt charlarla yapilan icc25, icc10 heroic, rubysanctum10 raidlerimize katılıyorlar. Bunun haricinde sıkılkla düzenlenen achievement run ve eski content raidlerimiz da var. Kısacası, sosyal statüsüne verdiğimiz örnek oldukça yüksek ama senin altını çizdiğin nokta klasik şekilde negatife çekme yönünde.
Sosyal ağlarda paylaş

ohyeah said:

Bu kadar kural oyun oldugunu unutturur zamanla insana.

Kurallardan hangisinin oyun olduğunu unutturacağını belirtirsen sevinirim. Kurallarımız, sosyal bir birliktelikte olması gereken şeyler ve düzgün işleyen bir raid için gerekli kurallardan oluşmaktadır. Bu kurallara zaten normal şartlar halinde her insan ve her iyi wow oyuncusu uyar. Çok ilginç yada özel bir kuralımız yok, bu kuralların fazla gelmesi de sizin yaşam stilinizden kaynaklanıyor kanımca.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

tunch said:

"social üyeler , offical raidlere girmeyi talep DAHİ edemezler"

casual derdik methodta buna. anormal bi durum değil o kadar.

Casual değil, Social statüsü farklı birşey. Guild için forumlara bakan, web sitesi ile ugrasan, movie yapan, addonlar ile ilgilenen, guild üyelerinin problemleriyle ilgilenen, applicationlara fikir veren vs. gibi guilde sosyal yönden etkide bulunan kişilere verilen bir statüdür. Genelde türk guildlerinde bulunmaz yada yanlış anlaşılır. Bir guildi guild yapan en önemli yapı taşlarından biridir.
Sosyal ağlarda paylaş

ne isim verdiğiniz farketmiyor pek. siz sosyal üye demişsiniz biz casual member derdik. sonuçta öyle yada böyle zamanında guild için emek vermiş ama çeşitli nedenlerle artık raidlere katılamayan fakat yine de oyun içi ve oyun dışı arkadaşlığımızın devam ettiği kişilerden bahsediyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

ne isim verdiğiniz farketmiyor pek. siz sosyal üye demişsiniz biz casual member derdik. sonuçta öyle yada böyle zamanında guild için emek vermiş ama çeşitli nedenlerle artık raidlere katılamayan fakat yine de oyun içi ve oyun dışı arkadaşlığımızın devam ettiği kişilerden bahsediyoruz.

sadece o değil aramızda yıllardır social olan hic offi raide girmemiş arkadaslarda vardır sadece guildden kimsenin rlden yakın arkadası falan olursa alınıyor işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Shine guildinin Haomarush'a migrate'inden sonra guildin büyük çoğunluğu ayrılarak Quadriga'yı kurdu. Yeni bir guild gibi görünsek de aslında uzun süredir birlikte oynayan insanlardan oluşmakta. Kuruluşumuzun 2. haftasından beri 11/12 Heroic ICC25 farmlamakta ve diger bosslarda progress yapmaktayız.
Sosyal ağlarda paylaş

raid saatleri ve gunlerini goremedim sitede acaba bilgi verebilir misiniz?

fmage ve srogue den yola cikarak pvp ye de onem verdiginizi dusunuyorum acaba takimlara girmek icin gereksinimler var mi
5.8k gs mage
6.2k gs rogue

mage main charim ace dahil bircok iyi guildde oynadim
4 aydir accountum kapali oldugundan gsler dusuk
Sosyal ağlarda paylaş

Walla shine guldinin buyuk cogunlugu ayrıldı diyorsun ama Shine hala aktif raid yapıyor. Ev arkadasım shine da ve gayet iyi ler onlarda 11/12 Heroic nasıl oluyor ben anlamadım..Bence Shine nın adını kendi cıkarlarınız icin kullanmaktan vazgeçmelisiniz ...

Yeni guild inizde size basarılar diliyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

Sattafat said:

Böyle negatif yorumlar yapanlar ztn biliyolar bu kurallara uymadıklarını. Saglam guildde olması gereken kurallar ...

kurallar olmadan bir arada olamayan insan topluluklarında barınamıyacaklarını bilen insanlar negatif yorumluyor tahminim ; kurallara uyamıyacak olanlar değil..

ama dediğin bir yerde mantıklı elbet ; şirket misali yönetilicek hc bir guildde bu tip kurallar olması normal..

sonuçta kendi adıma , hc bi guilde girmeye niyetlensem , ne adamın yaşına ne bilmemnesine bakarım ; kesiyo mu LK , farmlıyor mu HC odur önemli olan..
Sosyal ağlarda paylaş

Balbazaar said:

Walla shine guldinin buyuk cogunlugu ayrıldı diyorsun ama Shine hala aktif raid yapıyor. Ev arkadasım shine da ve gayet iyi ler onlarda 11/12 Heroic nasıl oluyor ben anlamadım..Bence Shine nın adını kendi cıkarlarınız icin kullanmaktan vazgeçmelisiniz ...

Yeni guild inizde size basarılar diliyorum..

Önce bi yazılanları oku, heyecanlı heyecanlı balonunu alıp hemen mesaj atma. Kimse Shine kötü, birşey yapamıyor demedi burda. Birisi Haomarush'ta 2 tane türk guildi vardı birleştiniz mi nerden çıktı bu guild diye sordu ben de açıkladım. Bilgin yoksa bu konuda git önce ev arkadaşına sor öğrensin anlatsın sana, gelip boş boş mesajlar atma.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...