Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[NWN] Logosu çıkıyür oyun açılmayür?

horacegoesskiing

Öne çıkan mesajlar

Biraz daha fazla bilgi verebilirsen iyi olur.
- Bilgisayarının özellikleri nedir?
- Hangi Directx sürümü kullanıyorsun?
- Oyunun hangi sürümü yüklü, ayrıca SoU var mı?
- Daha önceden çalıştırabiliyordun da son detonator'dan sonra mı çalışmamaya başladı?
- Logo kalktıktan bir süre sonra Ctrl+Alt+Del'e basınca program hala çalışıyor gibi görünüyor mu?
- Herhangi bir no-cd crack kullanıyor musun?
Bu soruları yanıtlayabilirsen belki bir çözüm bulunabilir.

Bu arada Configure programını çalıştırıp, Sound bölümüdeki Auto-Detect seçeneğini Disabled olarak değiştirmeyi bir dene istersen. En azından ses kartıyla ilgili bir uyuşmazlık olup olmadığını anlarız.
Sosyal ağlarda paylaş

Standart bilgisayar işte Celeron 2.0 olması lazım.
DirectX 8.0 var. Detonator install edilmemişti yeni installadım zaten. Bilgisayar nişanlımın bilgisayarı. Kendi bilgisayarımda cilloplar gibi çalışmıştı zaten.
Hanki sürüm bilemiycem. NWN işte. Patch match hak getire.
Hayır program çalışıyo gibi görünmüyo. Launchtan sonra ikinci bi atraksion yok yani. Kapanıyo bitiyo.
Nocd crack nedir bilemiycem. Fakat oyunun orjinal olup olmadıını soruyosan bu soruya cevap vermeme hakkımı kullanıyorum. :D[hline]Şu anda iş yapıyor olmam gerekiyodu...
Sosyal ağlarda paylaş

1. cd'en crackı kopyaladın mı?[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...