Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shadow Priest arkadaşlar

Darla

Öne çıkan mesajlar

Merhabalar;

Ben prieste rerolledim guildim shadow oynamamı istiyor su an ve cataclysm dahil olmak üzere. Sormam gereken bir kaç soru var gear ve talentlarla ilgili.
Gear alırken minimum haste ve crit im ne olmalı ?
Birde 4 parca T10 olduğumda imp. mind blasti tutmam gerekiyormu hala ?

Birde bildiğiniz iyi oynayan düzgün dps yapabilen türk shadow priest arkadaşların nicklerini yazabilirseniz armorysinden kontrol etmek isterim.

Teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

tam olarak ne sordun anlayamadim aslinda

http://www.wowhead.com/talent#bVcbuZZGxbVRfzffqfzAo
bu talent buildi kullaniyorum

item olarakta cok fazla secenegin yok gibi icc itemlari sp haste crit / sp crit spirit /sp hit haste seklinde oldugu icin bazi itemlarla da overhit oluyor.

mevcut realmimde cok fazla turk var armory vermek istemiyorum o yuzden :=D

4 parca t10 olsa bile mb talent ver genede dusur cdu o anki duruma gore atip atmazsin onu beceremeyen yetolar gidip shadow affinity flm veriyor.

set bonus alinca mf priority artiyor iste mb daha az efektif oluyor.

sormak istedigin baska bisi olursa yardimci olabilirim
Sosyal ağlarda paylaş

Hazır böyle bir başlık yakalamışken sorularımı sıralayım;

Shadow Priest'im ile PVP düşünüyorum, öncelikle belirtmek isterim PvP sınırım arena olmayacak, sadece BG ve WG lerde dolanacağım. Sorularımı bu alanlar doğrultusunda değerlendirmenizi rica ederim,

Şu anda furoius seti tamamalamış durumdayım ve bir kaç parçada relentless var.

Sorularıma gelince;

PvE'de oynadığım Shadow Priest'ten farklı olarak hangi talent'i ve glyph'leri tercih etmeliyim?

Hangi gem ve enchantler öncelikli olacak benim açımdan? (haste, crit, spell power vb.)

Resillience da en düşük nerede olmalıyım?

Disc Priest olarak oynamayı düşünmüyorum, iyi niyetli yönlendirmeleriniz için şimdiden teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

PvP yapacaksan sadece bir glyphin farklı olacak, o da inner fire glyphi.

Şu an işte olduğum için talent build yapamıyorum ama zaten çıkartırsın birşeyler kendin de.

Stat olarak da sp ve haste toplayacaksın bolca, tüm enchantların ve gemlerin bu yönde olsun. 900 falan resi yetiyor bu arada, gerisini pve de giyebilirsin eğer çok iyi pve gearın varsa.

Oyun olarak da çok bir esprisi yok interrupt yeme, dispersionını iyi kullan, gerisi dotdotodotodotodot gidiyor. Ben bazen devo plag spamlayarak falan oynayabiliyorum bir de devo plag.in instant dmg.i çoğu durumda işe yarayabiliyor (full dotlu bir adam pilları tavaf ederken, rakibin interruptu cdde değilken vs. vs.)
Sosyal ağlarda paylaş

micha said:

Raid için shadow priest doğrumu bilmiyorum. Shadow Priest dps değil pvp ağırlı bir karakter.Frost Mage ve Shadow Priest pvp anlamında iki aşmış karakterde diyebiliriz.

lolZ
siz,fikirlerinizi kendinize saklayiniz mumkunse publicte paylasmayin

@kumadam
pvp yapicksan en azindan arena setup'a gore degisiyor talentlar biraz.
glyph olarakta mf dispersion inner fire yeterli olacaktir.

shadow tree'de pvp ve pve icin kullanilan ortak talentlar var zaten pve speclede oynayabilirsin bg'de en azindan(silence ve horror yok bu specte)cokta onemli degil zaten bgde

Talentlar

macrolar flm

buralardanda pvp talent macrolarina bakabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...