Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Enerji İçecekleri

gecko

Öne çıkan mesajlar

oldun said:

Rewendor said:

Enerji içeceklerinin etkisini çok bilmiyorum ama yaşadığım olayı anlatayım, ona göre uzak duruyorum biraz. Lisans bitirme projem sırasında 5 gündür uyumuyordum (arada ufak ufak 1er saatlik kestirmeler da vinci uykusu dışında), son gün teslim sırasında ayakta kalabilmek için 2 redbull, 2 koyu kahve içmiş, üstüne bir adet de kafein hapı almıştım. Beyin zaten pelt olmuş ama gözler faltaşı gibi açık verdim, sonrasında yurda dönerken yokuş sırasında bir anda çok şiddetli bir taşikardi ve çarpıntı tuttu. Bir ağaca yaslanıp biraz dinlendim, ama ne zaman harekete devam etsem yine hızlanıyordu kalp. Zar zor yurda varmayı başardım, yattım o kadar kafeinle 5 günlük uykusuzluğa rağmen uyuyamıyorum böyle, kulaklarımdan kan basıncımı ve kalbimin çarpıntısını duyabiliyorum bu arada o hale getirmiş içtiklerim. Baktım uyuyamıyorum bi film koydum bilgisayara izlerken uyku bastırdı, tekrar yattım yine uyuyamıyorum 2. filmin ortalarına doğru gider gibi oldum hemen yatağa attım kendimi. 21 saat uyumuşum sonra. Seramoniyi kaçırıyodum nerdeyse ertesi günkü.

5 gun uyuma sonra suçu enerji icecegine ver onlarsız 5 gün uyuma bakalım ne oluyor

senede bir kere flan içtigim bir seyi neden savunuyorsam
uhahah abi o kadar şey içtikten sonra normal.birde 5 günlük yorgunluk var üstüne.dua et daha kötü olmamış iyi kurtarmışsın :P.
böyle bir şeyden sonra insan psikolojik olarakta nefret eder tabi o içeceklerden
Sosyal ağlarda paylaş

böyle hiç uyumadığım günlerde ben abanıp 2 redbull sabah 2 redbull öglen ( ama öglenki redbull arka arkaya içilmeyecek ) sonra akşam eğer hala uyumamam gerekiyorsa 2 redbull üstüste kopuyorum ve kesinlikle işe yarıyor! gün içerisinde kahve abartmadan içmek ayrıca essential bişi. Ancak şöylede bi durum var bu benim bünyemde büyük bir tempkime yaratmıyor ama gün içerisinde kalbimin daha hızlı attığını düşündüğüm oldu(öyle hissettim) ancak benim kalbim zaten normalde hızlı atıyo çok heyecanlı bi gencim sanırsam doktor bu yorumu yapmıştı asdasdasdasda neyse sonuç olarak bünyene fazla yüklenmeden bunun denemesini yap ben uzun uğraşlar sonucu buldum kendi bünyemde neyin tam etki yarattıgını yaa...

ayrıca redbull'dan iyisi yok! tad olsun cool görüntüsü olsun herşeyi ile redbull olm burn uyduruk..

not : replay var daha ucuz ve redbull'a en yakın olanı

daha önemli not : baktın fenalara bağladın çarpıntı falan fişman hızlıca bir arkadaşını ara yanına gelsin noolur nolmaz sonra netcafe adam öldürdü olmasın
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...