Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

!!!...ALLAH c.c BİR MUCİZESİDİR BU...!!! (mutlaka izle)

vaniLLe

Öne çıkan mesajlar

nileppezdel said:

/facepalm

kutsal varlığı kendiymiş gibi göstermemiş, aynen bahsettiğin inananlardan bir tanesi böyle bir aptallık etmiş nil de bunun aptallığıyla aynı şekilde dalga geçmiş. Bunu anlayamayıp da "kendisini Allah c.c. ile bir tuttu" diyerek öfkeleniyorsanız gidin bi su için, elinizi yüzünüzü yıkayın. Allah c.c. akıl fikir versin de bir dhaaki sefere kinayeyi anlayabilin

Anlamıyorsun, açıklamakla uğraşmayacağım. Bu arada kimsin?
Sosyal ağlarda paylaş

vaperon said:

nileppezdel said:

/facepalm

kutsal varlığı kendiymiş gibi göstermemiş, aynen bahsettiğin inananlardan bir tanesi böyle bir aptallık etmiş nil de bunun aptallığıyla aynı şekilde dalga geçmiş. Bunu anlayamayıp da "kendisini Allah c.c. ile bir tuttu" diyerek öfkeleniyorsanız gidin bi su için, elinizi yüzünüzü yıkayın. Allah c.c. akıl fikir versin de bir dhaaki sefere kinayeyi anlayabilin

Anlamıyorsun, açıklamakla uğraşmayacağım. Bu arada kimsin?

kutsal varlık senmişsin gibi gösterdin diye eleştirdin ya bunda anlaşılamayacak bir şey yok. Oradaki kinayeyi ve dinle değil bir gerizekalıyla dalga geçildiğini anlayamıyorsun. Ben açıklamakla da uğraşıyorum bak, nezaketen :)
Sosyal ağlarda paylaş

TanitciReklam said:

vaniLLe said:

TanitciReklam said:

vaniLLe said:

Allah bapski

heh

üzülmeni istemem, bu forum seni haketmiyo.

bakın efendim fazla üstüme gelmeyin size birebir hitap etmiyorum basından beri ama siz çok manasız şeyler yazıyor ve üstüme geliyorsunuz.
çirkefleşmenin manası yok.

aman canim forumda bi sürü zindik varken ve hic bi zaman saygi duymayacak olan insanlar varken, her zaman sinirlenirsin manasinda söyledim.
sakin.
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

TanitciReklam said:

vaniLLe said:

TanitciReklam said:

vaniLLe said:

Allah bapski

heh

üzülmeni istemem, bu forum seni haketmiyo.

bakın efendim fazla üstüme gelmeyin size birebir hitap etmiyorum basından beri ama siz çok manasız şeyler yazıyor ve üstüme geliyorsunuz.
çirkefleşmenin manası yok.

aman canim forumda bi sürü zindik varken ve hic bi zaman saygi duymayacak olan insanlar varken, her zaman sinirlenirsin manasinda söyledim.
sakin.

yahu basından beri sinirlenen ben değilim ki sensin.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

kutsal varlık senmişsin gibi gösterdin diye eleştirdin ya bunda anlaşılamayacak bir şey yok. Oradaki kinayeyi ve dinle değil bir gerizekalıyla dalga geçildiğini anlayamıyorsun. Ben açıklamakla da uğraşıyorum bak, nezaketen :)

Nezaketin için teşekkürler. Kinaye olduğunun farkındayım ve rage'e bağlamadım hiç bir postumda. Sadece yazdıklarından ortaya çıkan ve açıkçası kendime göre hiç de hoş gelmeyen birşeyi ifade ettim.

"ps: bu edit bir kul editi degildir, Allah c.c tarafindan editlenmistir.

3 defa güncellendi. Son güncelleme 29/07/2010 12:08 tarihinde vaniLLe tarafından yapılmıştır."

Dediğim sadece kinaye de olsa bunu yakıştıramadığım ve incitici olduğu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...