Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

!!!...ALLAH c.c BİR MUCİZESİDİR BU...!!! (mutlaka izle)

vaniLLe

Öne çıkan mesajlar

vaniLLe said:

abi git namaz kil, allah c.c'yi falan tanit.
saygi duymak zorunda da degilim size, baya komiksiniz cünkü.
celismedim ayrica, besmele cek tekrar oku.
zira videoki komiklikle esdeger bir mesaj attim, ironi yaptim.
ama siz hemen lölölöö pis kafir saygi duy ayaklarindasiniz.

Sen ağzına geleni söylemekte çok haklisin (çünkü namaz kılan Müslümanlar çok komik bu yüzden ana avrat düz gidebilirsin senin düşünceni paylasmadiklari için) sora millet tavrını elestirince lolo kafir saygı duy ayaklarında oluyor ha?

Sene 2010 hala faşist, insanları düşünceleri sebebiyle asagilayan insanlara cevap yaziyoruz. Saygili olmak ZORUNDASIN. Paticik babanın malı değil ve bu saçma cikislarinla insanlar arasında düşmanlık yaratıyorsun. Git nefretini başka bir yerde kuş burası hate speech yeri değil.
Sosyal ağlarda paylaş

asagilamak denemez tam, ne yaparsaniz yapin kendinize yapiyorsunuz. ne bu takdir görme meraki? inaniyosan kendine inaniyorsun, herkese saygi duydurtmak ne diye?
e kaldi ki madem ben saygi duymuyorum, madem o kadar örnek insansin, sen bana duy o saygiyi o zaman eheh.
hz. muhammedi örnek alabilirsin hosgörüsü konusunda.

sene 2010 hala saygi duy diyen insanlarla ugrasiyoruz. nasil davranacagim konusunda bi tutorial hazirlarsan, belki imana gelebilirim.^^
Sosyal ağlarda paylaş

Öff bee. Kız videonun saçmalığının parodisini yapmış editinde işte. Hakaret amacı yok bişey yok, videodakinin yazdığının aynısını yazıyor. Parodisini yapmaya da hakkı var. Çünkü o yazı saçma, siz de kabul ediyosunuz bunu. Adamın gol dedi!

cCc vanille reyis cCc

Yok yere üstüne gitmeyin, insan kendine saçma gelen şeyin parodisini yapmakta özgürdür. Hoşuna gitmezse bir tıka bakar. Sağ üst köşede, kırmızı. Üzerinde x var. Anlaştık mı? =)
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız vanille doğru noktaya parmak basmış. hani kendimden pay biçtim. sırf oruç tutmadığım için "kafir" sıfatını kodular adımın başına. senelerce. acımadan.
fede said:

HUNHARCA

başka bi insanı sırf kendiyle aynı görüşte değil, aynı davranışları göstermiyor diye allah adına direkt cehennemlik ilan etmek de şirke giriyor sanırım. :P

VANILLE SUS KAFİRSİN. CEHENNEMLİKSİN. HOW DARE YOU!
Sosyal ağlarda paylaş

TheRiverBelow said:

yalnız vanille doğru noktaya parmak basmış. hani kendimden pay biçtim. sırf oruç tutmadığım için "kafir" sıfatını kodular adımın başına. senelerce. acımadan.
fede said:

HUNHARCA

başka bi insanı sırf kendiyle aynı görüşte değil, aynı davranışları göstermiyor diye allah adına direkt cehennemlik ilan etmek de şirke giriyor sanırım. :P

VANILLE SUS KAFİRSİN. CEHENNEMLİKSİN. HOW DARE YOU!
burda kimse nille sen kafirsin sus dememiş ki.durduk yere celallenmiş
Sosyal ağlarda paylaş

Takdir bekleme hakkımız yok ve böyle bir talep de olamaz. Ancak insanlar artık birbirlerinin farkli düşüncesine hakaret etmemeyi (=saygı duymayı) evrensel bir düstur edindiler (biz: insan hakları evrensel beyannamesi). Medeni hayatın bir kuralidir bu. Videoya yaptığın yoruma bir şey demedim ama videoyu bahane ederek namaz Allah Muhammet girip bir kesimin dusuncelerine saygisiz ve asagilayici tavırla konuşmana bu cati altında tepki vermek zorundayim. Sosyal bir ortamdayiz ve bu tarz davranışa müdahale edilmesini göze almak zorundasin ve saygılı olmak zorundasin.
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

asagilamak denemez tam, ne yaparsaniz yapin kendinize yapiyorsunuz. ne bu takdir görme meraki? inaniyosan kendine inaniyorsun, herkese saygi duydurtmak ne diye?
e kaldi ki madem ben saygi duymuyorum, madem o kadar örnek insansin, sen bana duy o saygiyi o zaman eheh.
hz. muhammedi örnek alabilirsin hosgörüsü konusunda.

sene 2010 hala saygi duy diyen insanlarla ugrasiyoruz. nasil davranacagim konusunda bi tutorial hazirlarsan, belki imana gelebilirim.^^

saygı duydurtmak falan takdir görme merakın dan değil .
bazı insanların anasına küfretmekle eş değer kalkıp gönülden bağlı oldugu dinle dalga geçmek ... saygı duyulması gereken şey bu . sene 2010 hala saygı duyulması gereken şeyler var .

konunun başına gelincede ilk mesajta yazılanın video yla dalga geçmek oldugunu anlamak bu kadar zor olmasa gerek tepki nedendir orası mechul .
Sosyal ağlarda paylaş

@Giovanni: nil dininizle falan dalga geçmemişti, videoyu hazırlayan şuursuzla dalga geçmişti sadece. Burada tepki verilecek bir şey de yoktu. Arkadaş oradaki parodiyi anlayamadı heralde ve nile haksızca laf etti, e nil de sonra karşılık verdi olaylar büyüdü. Durup dururken çıkıp da "namaz kılanlar gerizekalıdır lololo" falan demedi sonuçta. Dine hakaret etmediyse, sadece videodaki gerzekçe bir yazıyla dalga geçtiyse çıkıp ona tepki verirseniz karşılığını görürsünüz. Hoşgörü hoşgörü diye ağlayan Müslümanların sadece %0.000001'i hoşgörü kabiliyetine sahip malesef. True story :(
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...