Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

!!!...ALLAH c.c BİR MUCİZESİDİR BU...!!! (mutlaka izle)

vaniLLe

Öne çıkan mesajlar

kimin neye inanıp inanmadıgından size ne ..
kalkıp müslümanlar gerizekalı cıkarımı yaparsan öteki de derki ateistler gerizekalı ..
sen demicen ki o da demicek ..
sen müslümanlarda böle aptal demicen ki .. adamın biri cıkıp bunu sömürerek dünyanın oyunu alamıcak prim yapamıcak ..
hani laiklik var ya devlet bütün dinlere eşit mesafede olcak bu da bireysele inince herkes inancını yaşıycak ötekide ulan domalıp namaz kılıyorsun .. yok sende cehennemde yancaksın demicek . çok zor olmasa gerek
toplum da yaşamanın kuralları .özgürlük başka insanların kişisel alanlarına müdahele etmediğin sürece haktır
Sosyal ağlarda paylaş

Bide nilep abi artık allah aşkına mı olur flying spagetti monster aşkına mı olur bilmiyorum ama, dine inana kesime önyargılı yaklaşmayın abi.

"dalga geçilmediği halde" diye bi olay pek yok, pek çok kez geçiliyor. Ha öte yandan yok mu durduk yere dellenen manyaklar, onlar da var. Da sanki hiç dalga geçilmiyormuş da millet durduk yere yardırıyormuş gibi, yok öyle bişey.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi dalga geçilmediği halde dalga geçildi kabul ediyor çoğu insan. Arkalarda açıklamasını yapmıştım, önyargılı da yaklaşmıyorum ki. Patide bana kurana kurgu roman dedim diye dinimle dalga geçiyosun diyenler oldu yani. E ne diyeyim? Kutsal olduğuna inanmıyorum, dolayısıyla gerçek olduğuna innamıyorum onda yazanların, dolayısıyla kurgu olduklarına da inanmıyorum. E bu görüşümü de belirtiyorum. Birisinin Kuran'ın kutsal olduğuna inandığını belirtme hakkı ne kadarsa benim de aksini belirtme hakkım o kadar, ve bu dalga geçmek değil.

Başlıkla alakalı olarak da zaten ilk mesajda nil dinle dalga geçmedi, dinci bi salakla dalga geçti. Adam dinci olduğu için salak değil bu arada, sadece dinini yaymaya çalışırken kendi dinine göre büyük günha girdiği için salak. Ama bunun üstüne çıkıp da "vay nil sen bizim dinimizle dalga geçtin" dediler. O yüzden dedim böyle dalga geçme durumu yokken de alınganlık etmeseler güzel olacak diye
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

abi git namaz kil, allah c.c'yi falan tanit.
saygi duymak zorunda da degilim size, baya komiksiniz cünkü.
celismedim ayrica, besmele cek tekrar oku.
zira videoki komiklikle esdeger bir mesaj attim, ironi yaptim.
ama siz hemen lölölöö pis kafir saygi duy ayaklarindasiniz.

bu camianın böyle bir anlama,algılama ve çözümleme sorunu var ama çok ileri seviyede

şimdi ben başlık açıyorum "ateislere bakkk ahahahahaa!!!!" diye sonra diyorum ki "ya bana hemen pis müslüman dediniz" yahu bunu nasıl beklemezsin adama gel kahvede "hepiniz aptalsınız lan bos bos kaat oynuyonuz" de sonra "eee kahvedikinler bana rerörö yaptı"

arkadaşım şimdi ben bi müslüman olarak bu şekildeki alaylamalardan rahatsız oluyorum kimsenin benim inancımla ilgili böyle dalga geçme hakkı yok

yahu siz nereden bu haddi buluyorsunuz ??

herşey aşama aşama
önce inanmadınız, sonra o dinde yada dinsizlikde özgür bırakıldınız, şimdi aşağılanmıyorsunuz da yadırganmıyorsunuz da ama öyle haddini bilmez öyle pervasız insanlarsınız ki kalkıp sizin inançlarınıza yada inançsızlıklarınıza hiçbir zorunluluğu olmadığı halde saygı gösteren %95 lik bi kesime kalkıp Hakaret ediyorsunuz, alay ediyorsunuz..

bir de üstüne üstelik bu kadar pervasız davanızda "bana pis atesit dediler" diye zevzekleniyorsunuz

arkadaşlar burada bu kadar pervasızca yazabilmenizin altında buranın sanal olmasının etkisini de görmüyor değiliz, bu şekilde toplum içinde (sadece kendi arkadaş çevrenizde değil heryerde) konuşamazsınız bu da çok net!

bence kürt sorunundan hiçbir farkınız yok, biz müsamma gösterdikçe kendinizde hak bulup bi de eziliyoruz diye ayak yapıyorsunuz, benim tepkim bunadır, kendi ülkemde kendi dinime laf söyletmem! çok marjinal yaşayın umrumda değil patatese inanmak istiyorsanız ona inanın ama bizim inançlarımıza saygı duymadığınız sürece hakettiğiniz muameleyi göreceğiniz kesindir.

Artık müslümanlarla, inanç sahibi insanlarla dalga geçmeye bi son verin.

Bi gün müslümanlıkdan çıkarsam "allahım kusura bakma ama bu beyinsizleri de sen yaratmış olamazsın, başka birileri daha olmalı" diye çıkacam..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...