Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evanescence dinleyenlere bi soru

Reorx_Megalith

Öne çıkan mesajlar

said:
Reorx_Megalith, 11 Ağustos 2004 18:39 tarihinde demiş ki:
Millet, bu sözüm Amy'nin sese yapay diyenlere...

Bizim bi ark vardı herifin metal grubu var ve de müzikle acaip haşır neşir. Adama Evanescence hakkında ne düşünüon dedim, İnanılmaz fln dedi ve dediğine göre kızın sesinin filtresiz halini bi yerden dinlemiş, su gibi berrak. Normal sesi ile fark yokmuş.

Bu arada fan club olayına +1 kim kuracaksa beni de alsın:)

Normal sesini bende dinledim. Hiçde fena deil. Bir çok kişinin oynanmış sesinden iyi hatta. Benim dikkatimi çeken tek sorun arada sesinin detone olması (ıyyy iğrenç bir sözcük haline getirildi şu popstar dalgası yüzünden. Sesi çatlıyor bazen diyelim) Bu arada Funclub konusunda yardımım olması biraz zor ama üyelerden biri olurum yani :)[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Reorx_Megalith, 11 Ağustos 2004 18:39 tarihinde demiş ki:
Millet, bu sözüm Amy'nin sese yapay diyenlere...

Bizim bi ark vardı herifin metal grubu var ve de müzikle acaip haşır neşir. Adama Evanescence hakkında ne düşünüon dedim, İnanılmaz fln dedi ve dediğine göre kızın sesinin filtresiz halini bi yerden dinlemiş, su gibi berrak. Normal sesi ile fark yokmuş.

Bu arada fan club olayına +1 kim kuracaksa beni de alsın:)

ben bilgisayarla yapılmış falan demiyorum.baya ses rengi çok yapay diyorum.ağlarmış gibi şarkı söylüyor.gitsin r&b söylsin öyleyse ya....herkesin de beni yanlış anlayacağı tuttu...[signature][hline]administrator error
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...