Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ttnet fatura sorunu

Toledor

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar, okulumun bitmesiyle kaldığım evden taşındım ve 5 temmuzda da kendime ait olan telefon ve 8mbit interneti kapattırdım. Kadın bana 5 günlük fatura düzenleneceğini söyledi kapandıktan sonra. E iyi güzel dedim. Sonradan 19 temmuzda mail kutuma 100liralık bir fatura daha geldi. Fatura tarihi olarakta 1Temmuz gözüküyor fakat dönem olarak temmuz dönemi diyor.

Kısacası normal birşeymi yoksa gidip itiraz etmelimiyim?
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle oldu sanırım.

sen kotalıydın. ve kapattırmadan önceki ay kota aşımı yaptın.
Devam etseydin kullanmaya maximum senin faturanın %25' kadar yansıtacaklardı.

Fakat sen iptal ettirdiğin için faturan da olmadı. ve tüm kota aşımını yansıttılar.

Geçmiş olsun.

çok çakal bu ttnet.

bana da böyle geçirmişti. 8mbit/15gb adil kullanımlıya geçtiğimde güzel bi fatura yansıtmıştılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu fatura 1 temmuzdamı düzenlenmiş? 1 temmuzda düzenlenmişse niye temmuz faturası olarak geliyor bana, sonuçta kullanmadığım internete para kesiyorlar gibi? Gidip itiraz etsem sonuç alabilirimyim?

Biraz araştırdım, durum karışıkta olsa ön ödemeli olduğuna dair birkaç yazı okudum bakalım yarın itiraz etmeye gidicem
Sosyal ağlarda paylaş

Kapatma ücreti de var bildiğim kadarıyla bi 18lira kadar.

Bu ttkom da hakkaten mal ya. Daha hızlı olur belki diye ilçe başkanlığından adsl başvurusu yaptım, 2 gün bekledim açılmadı telefon açtım başvurunuz gözükmüyo dediler gittim sonra dandik bi ttnet şubesinden yaptırdım 1 güne açıldı. Adamlar bi garip.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün sabahtan gittim durumu anlatttım. TTnet sizinde bildiğiniz gibi önödemeli fakat böyle böyle fatura gelmiş dedim. Tamam arayayım bağlı olduğunuz müdürllüğü düzeltttirelim dediler. 15dk bekleyip düzeltildikten sonra 5günlük faturayı ödeyip bitirdim olayı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...