Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Barışarock ve Rock'n Coke

arian

Öne çıkan mesajlar

ROck istanbulun ikinci gununun sabahi bende 1 bicuk milyonla yarisyatdim ama sonrasinda gittim.

Ole 1 numara falan degildi son gun cok bayikti Bulutsuzluk ozlemi iptal edildi Anathemaya verilen sahne cok kucuktu Muslum gurses rock soyliycekti soylemedi hersey pataldi. Ozellikle son gun saat 4e kadar festivaldeki insanlarin %90ni yerlere yatip uyudu. Ama ikini gun fena degildi.

Son bir sey rock festivali degildi kesinlikle belki metal ama rock degil :) Koca "Rock" festivalinda birtek pentegram hazinlanirken pinkfloyd money caldi (onuda belliki pentegram uyeleri ayarladi yoksa ordada aptal aptal sarkilar calardi) . Onun disinda amator guruplar saat 11 de progresive caliyordu bir grup adam gib rock soyledi. Kiss the skyla gonlumuzu feth ettiler.[signature][hline]Cuce iste bildigin cuce
Sosyal ağlarda paylaş

Ben mumkun olursa barisa rocka gidicem kil kil tiplerin Orck adi altinda rap ve bozuk metal soylemelerini cekemem. Jim morrison gorse rock festivali niyetine yaptigimiz su seyleri yattgiyerden kaldip "When the music is over" soylerdi. Barisa rockda tam olarak kimler ickiyo bilmiyorum ama turkce rock e anadolu rock agirlikli olucaktir. mogollar kesin cikar bulutsuzluk ozlemi de oyle ki bu iki grup bana yeter.[signature][hline]Cuce iste bildigin cuce

Edit: Rock sisede durmaz.

[Bu mesaj Cuce tarafından 05 Ağustos 2004 00:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ehe jankis efendiyle g,tmiştik deli eğlenceliydi bu sene ben de barışa rock ta olacam

bu arada H2000 evvel ki sene batırınca organizatörler isim değişikliğine gitti ve adı rock istanbul oldu

hani bodrumda bazoı barlar vardır ya milleti kazıklarlar ve her sene isim ve çalışanları deiştirirler (yönetici ve barmenler hariç) hah işte bu da ona benzedi
adamalr sadece isim deiştirdi yani rockistanbula gidenler yine H2000 e gitmiş oldu :)

ROCK ŞİŞEDE DURMAZ![signature][hline]-Karanlıkta koşan çocuk, nasıl görüyorsun önünü?
-Bakmıyorum ki göreyim...

Kapattık dükkanı
Sosyal ağlarda paylaş

ben de sevmiyorum 50 cent falan ama
ama iş başa düşünce öyle bir gidiyorsun ki :)
bazı insanlar bazı yerlerden bazı ...
neyse uykuluyum daha fazla saçmalamayayım[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür

it's teargas in my eyes // Gizli bahçem

Sosyal ağlarda paylaş

-100000000[signature][hline]Fight Fire With Fire Ending is near
Fight Fire With Fire Brusting With Fear
WE ALL SHALL DIE

[ustteki mesaj quotelanmaz bu bir, ic ice cift quote sagliga zararlidir bu iki /hh]

[Bu mesaj HellHound tarafından 10 Ağustos 2004 11:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

fun loving criminalsı görmek isterim ama para bulursam bide adam.ioda cockda

barışa rock a da adam bulursam gitcem.parad olsa ii olur ama olsun.ben om7uşum festival.[signature][hline]ben-olm nooblara yazık deelmi,reskill çme lan çolouğa çocuğa,yiyosa gel ban karşı dur!

eragset(eraq)-çekerim lan,dirilmeselrmiş,kim dedi onlara oyunu bilmeden gelsinler buralar noob lara olum,nooblar lame,olm sende lamersin seni kesecem.
Sosyal ağlarda paylaş

valla geçen sene barışarock a gittim
festival havasını orada tattım
bu sene de oradaydım
grupları için değil, protesto için değil
sadece festival havasını koklamak ve orada çok güzel 2 gün geçirmek için gidiyorum

barışarock rules!!![signature][hline]Tadilat nedeniyle 24 Temmuz 2004 - 15 Ağustos 2004 tarihleri arasında devre dışıyız. Arada dükkanı açıp kapatabiliriz ama ne zaman nasip olur bilinmez
Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Bir daha Log Out Olmadan Cikarsam Top oluyim :)
Sosyal ağlarda paylaş

rockteh nations rock falan yapmadi yapmayin yagruplarin %40i progresive metal geri kalanda sade metaldi.

Barşsa rock gercekten rock olan tek festival turkiyedeki ustelik sadece muzik degil ortamiyla havasiyla suyuyla Rock oluyo barisa Rockda. Sitemi isyani kopuklugu direnisi guvene acligi rockin barindirdigi butun anlamlari orda yakaliyabiliyorsunuz[signature][hline]Cuce iste bildigin cuce
Sosyal ağlarda paylaş

Barışarock'a 42 tane grup geliyor ve bunlardan sadece 5 tanesi felan metal diğerlerinin hepsi rock ve onun alt dallarından olanlar.Ayrıca belki bazılarınız diyordur "ulan ünlü bir grup gelseydi bari hepsi çapulcu..." ancak oradaki %80 grup zaten gerçekten bu piyasanın içinde olan insanların tanıdığı gruplar.Birçok grup Bursa,İzmir,Ankara,Eskişehir,vs... gibi yerlerden geliyor.Ayrıca zaten rock müziğinin gerçek felsefesinide bu festival veriyor.
Burada Rock'n Coke gidicekler için bişey demiyorum ancak Rock adında globelleşmeyi savunan bir şirketin yaptığı bir festivaldir ve "Koka Kola" firması dünyada bir çok .ok işlemiştir.Mesela;
-Daha fazla mal satmak ve üretimi hızlandırmak için malezyadaki sendikacıların öldürülmesi.
-İsrail gibi bir devlete ve askerine yardım yapması.
-Her şekilde dünyadaki ülkeleri ve kültürleri Amerikanlaştırması.
-Afrikada birçok insanın ölümüne sebebiyet veren Kolaya tarım ilaçı katması.
Tabii ki yine karar sizin ve istediğiniz festivale gitmeye özgürsünüz ve canınız nereye gitmek istiyorsa oraya gidin.[signature][hline]Gilthoniel A Elbereth!
A Elbereth Gilthoniel
o menel palan-diriel
le nallon si di'nguruthos!
A tiro nin,Fanuilos!
Arian Elwing
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...