Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nebula yine bakımda

Cystein

Öne çıkan mesajlar

Şişman birkaç gündür kontrol ediyorum buraları gördüğüm kadarıyla seni burada seven yok ayrıca bu konuda seninle aynı kaderi paylaşan iki kişi daha tespit ettim. Sen bence one ve coderı alıp başka yerlere git buraya uymuyorsunuz.

Öte yandan neden başka serverlara yapmıyorum denmiş. Yapıyorum ama sağa sola sebepsiz yere zarar vermiyorum. Mesela eğlenmek amacıyla revolution uo shard'da kontrol ettiğim hesaplar arasından 3-4 tanesini gözüme kestirdim. Kullanılmayan hesap olması sebebiyle kimseye zarar vermeyen bir durum. Arada bir takılıyorum bu şekilde. Nebulaya zarar vermekte ki amacımı bile algılayamamışken yorum yapmaktan kaçınmalısın bana kalırsa.

Bakım bu ay biterse zaten tekrar görüşeceğiz, esen kalın ;)
Sosyal ağlarda paylaş

işi gücü palavra,nebula yı hacklediğini iddia ederken bu arkadaş.Brit bankada başkalarının charlarıyla girdiğini iddia edip,onların itemlerini falan yerlere atıyormuş.Elemanın biri çıkmış,madem bu kadar eminsin kendinden,al acc adım bu şifrem bu demiş.Şifresinin sadece son hanesini vermemiş ve bu arkadaştan bulmasını istemiş,bunu bile yapamayan biri,sağda solda bulduğu eski db lerdeki şifreleri deneyerek bi yerlere geliyor bence.Şimdide şovunu yapıyor.Ha böyle değil diyosan,öm aracılığı ile revoda sana bir acc vericem,yine şifresinin son hanesi eksik olucak,bulmanı isticem.Bulamazsan bence buralara bir daha uğrama
Sosyal ağlarda paylaş

Tam Punisher adam ya...

Yerim ben senin o güzel "lamer" liğinin üstünü kapatan yalanlarını. 56b açığıymış, alırmış, takla atarmış, sevişirmiş falan fistan. Öyle millete "Ben veri yollarını izliyorum ne yaptığınızı görüyorum" falan diyerek olayı Matrix'e bağlamalarına yarıldım.

Veri yolunu izleyen nam-ı değer CEZALANDIRICI 3-4 aydır Revo ya girmeyen account ne ara veri yolundan geçti de senin ellerine vardı asfdsfs. Vahiy mi geliyor sana hacım? Yoksa sen Beyblade Sabri misin? Böyle vahiyler haller geliyor da öyle mi yapıyorsun işlerini asfsdf.

Teşekkürler Beyblade Sabri The Punisher...

Edit : Ha aklıma gelmişken, hocu niye silencerın accountla falan girmedin de playerla girdin asfsdfs. Madem ki veri yolları M.Ö'nin taştan bilgisayarının "Kral Yolun"daki veri izlemeye dayanıyor bir Staff accountı ile gireydin de bizde herşey elinde deseydik asfsdf. Allahın lameri ya asdfsfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten herkese başından beri bunu anlatmaya çalışıyorum . Tek bir staffın accountuyla giremeyip hasan mezarcı tribine giren yurdum genci ( pardon alamancı ) burda 2001: A Space Odyssey felsefesini açıklamaya çalışıyor .

Bu arada forum açıldı kayıtlar yakın zamanda açılcak . Oyununda yakın zamanda aktif olcağı haberini burdan duyurayım .
Sosyal ağlarda paylaş

Gtgtakecarebye said:

Jahrein mi bu ? uo oynayacağına git kilo falan ver antipatik kişilik seni o tipinle herkesi cezalandırabilirsin zaten o tipe bakmak epey bi azap, abomination seni :D Adres ver diyen veletlerden çıkmana epey üzüldüm al sana adres, Münih'de TUM'de okuyorum kafası kısıtlı olanları içeri bile sokmazlar ama olsun bir yolunu bulup girebilirsen görüşürüz.

Ewan, Rheme yeter ki bu hatayı nasıl düzelteceğimizi söyle ben sana 1-2 karakter verip durumu idare ederim diyordu en son gördüğümde. Şimdi kalkıp burada insanlara masal okumak yakışmıyor sana :) Kapanış öncesi noxier(plegrus kişisi) yine anlaşma falan filan diyordu cevabım oldukça açık oldu; ''bu sunucu kapanana kadar daha çok görüşeceğiz.'' Rheme en son istediğini yap artık umursamıyorum diyordu sonra gaza gelmiş demek, göktuğ boyunun ölçüsünü alıp 2-3 gün takılıp gitti sırada kim var bakalım :)

Hala kendini kanıtlamak isteyen bir kişi olarak adlandırmışsın beni bak buna epey güldüm. Haziran ayından beri sunucunun canına okuyan birinin kendini kanıtlamaya ihtiyacı yoktur. Yeteneklerimi tartışan oyuncularınıza ufak bir online panel verip neler yapabileceğimi gösterdim arasından edepli düzgün birini seçip kendisine olayları güzel bir şekilde ifade ettim. Baktınız gerçeklerle başa çıkamıyorsunuz forumları kapattınız, yazılarımı sildiniz yetmedi tüm forumlardaki yazıları kaldırdınız :) Hala kalkıp burada masal okuyorsunuz insanlara, onlarda çıkmış yaşasın nebula diye bağırıyor, bu nasıl bir tezat. Onca insanı ayakta uyutup bir teknik aksaklık şu bu o diye 1 aydan fazla oyalayan bendim sanki...

İşin özü; Türkiye'de uo ile vakit kaybetmeyin ya gidip parasını verip official sunucularda oynayın ya da yurt dışındaki serverlara gidip orada topluca oynayın, güzel güzel vakit geçirin.

@wildgenie

zeki, göktuğdan ne kadar nefret ediyorsam aynı oranda seni sever oldukça fazla saygı duyarım, türkiyede böyle online platformlarda saygımı senin kadar kazanan başka biri yoktur. sen yapma etme karışma bu işlere :)

Öte yandan bana bronx diyenler olmuş, bronx ile alakam yoktur. Ben bu shardın canına okuyacağım dedim bir saat sonra okudum bronx olsaydım avaholm projesi gibi 5-6 yıl ertelemem gerekirdi. Böyle bir yakıştırma yapmanıza epey üzüldüm ne yalan söyleyeyim..

Kendinize iyi bakın esen kalın.

bu yazıdan sonrada bu şekilde nebula nasıl devam eder bilemiyorum rheme 1 2 karakter verip ortalığı yatıştırcakmış ya hadi bakalım versin karakteride yatışssın ortalık
Sosyal ağlarda paylaş

Üstesinden gelinir bi şekilde ama hesaplarımızla oynayan arkadaşa bir çift sözüm olacak.

Burada yok kimsenin üzülmesini istemiyorum, başka yerlerede saldırdım ama kullanılmayan hesaplara girdim filan diyosun ama 100lerce kişinin emekleriyle oynuyosun. Ahkâmları geçelim. Yaptığın çok ayıp ve yanlış. Ben bu problemin zaten aşılacağını ve bir daha böyle birşey yapamayacağını düşünüyorum ama sanada gel bu yoldan vazgeç demeden duramıyorum. İşin gücün mü yok arkadaşım? Git bu becerini başka şeylerde kullan.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne becerisinden söz ediyoruz asdasd. Rheme kimseye havadan karakter verebilecek bir yapıya sahip değil, kendisinin karakterini biliyorum. İsteyen gidip hackleyen benim karakter ver desin, yiyeceğiniz lafı kaldırabileceğinizi düşünüyorsanız gidip konuşun. Böyle kolpacı adamların sözlerine inanıp doğru düzgün dürüst adamlara laf etmeyin.

Punisher Beyblade Sabricim, bakım uzun sürdü ve eminim açık kapandı. Yeniden açılınca bu cengaver laflarının arkasında duramayışını görmeyi dört gözle bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...