Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nebula yine bakımda

Cystein

Öne çıkan mesajlar

Ben oyuna pek giremiyorum 1-2 haftadır ama arkadas gidip 2 tanecik pure magemizden birini görüp laf atmış gülerim de ona gülerim. Diğer arkadaslar genel olarak fence. Birak artı ucu ben artı altı vereceğimde çöpe at diye tepki veren adamlar. Artık nasıl bir acı içindesin bilmiyorum ama senin gibi durduk yere laf atan biriyle kim nebulaci diye tartışmaya girmem. Ben locusta oynarken corpsa ailesinin temellerini atan altı kisiden biriydim. Ve merak etme bankamda tahmin edebileceğinden daha fazla itemım var. Her gun ölsem daha uç ay kafamı yormadan oynarım.
Patiden gelenlere birak sadece rbook vermeyi olesiye ilgilenirim. Siz uzaktan maval okurken biz motor leylayla 150 ye yakın charin kasilmasini sağladık. Oraya gömdüğümüz uğraş, zaman ve servetin yüzde birini nebula camiasına bağışladığına inansam burda zaten bu yazıyı yazmazdim ama pek zannetmiyorum.
Son olarak:
Senin ruhunla benim ruhum karsı karşıya gelseler; senin ruhun benimkisi karsisnda diz çöker af diler!( yürü beeee)
Sosyal ağlarda paylaş

cemss said:

bende bikaç gündür kasıyorumda nebulanın eski yardımseverligi kalmamıs playerlarda,baya şaşırdım.

Aynen ben de kasmaya başlamıştım ama zevk almıyorum hiç, soru soruyoruz cevaplayan bile yok, ben de banka önünde can sıkıntısı makroda birilerini görürsem kesiyorum ya da bazen ana karakterimle gelip millete robe para yardımında bulunuyorum, yoksa oyunda ruh tad, guildlerin falan hiç önemi kalmamış.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...