Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nebula yine bakımda

Cystein

Öne çıkan mesajlar

ha ama şöyle bir şey de var 15 dakkada bi gelip "abbeağ para abbeağ item" diycekseniz bu davetimi de yok sayın :D adam gibi 100k 200k neyse veririm gidip ins kasarsınız artık ne kasacaksanız... ondan sonra pm'inizle gidip 1-2 hafta pvm yapıp item toplarsınız. bu arada arada bir actiona gelirsiniz olay bu. bir de nebulada çoğu insan mavi gz actionu var diye o yüzden başlarda guilde sokmayız kimse pk olmak istemiyor gider tek başınıza dungeonları işgal edersiniz...
Sosyal ağlarda paylaş

Cystein :), yani sana şöyle söyleyim, ben her zaman öncelikle mali durumdan başlarım. O sebeple para durumum iyi, diğer skillerim düşük te olsa param gayet var. Fakat, dedeler isimli bir guilde girmeyi zaten düşünmem, incisözlüğü temsil etmiyor desen de öyle gözüküyor ve ben o siteden nefret ediyorum. Bir grup gerizekalı küfürler edip 3-5 site hackleyince kendilerini adam sanıyorlar, tv'lerde isimlerinin okunması da onları ayrıca tatmin ediyor, halbuki bu yapılanların hiçbir anlamı yok. Neyse demek istediğim sana ve guildine başarılar, ancak benim bu saatten sonra baktığım tek şey biraz eğlenmek, onun için de Pure Mage'im, masrafım yok denecek kadar az.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bizim egosal sorunlarımız yok öyle "bizi kaale alsınlar" gibi tepindiğimiz de yok. 8-9 tane arkadaşız zevkini ala ala oynuyoruz. hepimiz hiç acımadan bineğimizle itemımızla actiondayız. warriorumuz min verite, pmlerimiz ice, warlocklarımız invul setli gezer. sizin gibi mage robe elde kalkan bile yok invis olup in bal nox atmıyoruz. siz diyorum çünkü bizden ziyade bir necroticler (hellfire ekibi) bir de diğer guildlerde bir elin parmağını geçmeyecek kadar adamcık bizim gibi geziyor. gerisi invis inbalnox blöeah
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

tv'de paticikten asas deseler tatmin olur musun olmaz mısın olur musun olmaz mısın olur musun olmaz mısın

umrumda olmaz, eğer adam gibi bir iş yapsam tabiki hoşuma gider ama incisözlük gibi saçmasapan bir oluşumdan çıkıp tvlerde maske takarak konuşmak falan size karizma geliyorsa diyecek lafım yok. Sağa sola küfür edip, gereksiz yazılar yazarlar, ünlü olunca da bunları bir nedene dayandırırlar. Aslında yaptıkları iş en fazla geyik ama ben onu o sınıfa bile sokmuyorum, tam anlamıyla salaklık.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca şurada item yarıştırma olayı yapıyorsanız o da komik, yani birçoğumuz kaç senedir oynuyor, şahsen ben de ne item sevdası kaldı ne başka bir şey. Tek istediğim arada sırada muhabbet edebileceğim birkaç kişi oyun içindeyken ve de biraz action işte o kadar. Hala yok ben böyleyim yok sen app'sin falan tarzı konuşmalarla kendi seviyenizi belli edersiniz, o kadar. Bundan 7 yıl önce şu oyuna basladıgımda interneti bile yeni bağlatmıştım ve pek çok kişi gocunmadan yardımcı olmuştu. Bugün Brit Bank'ta unuttuğum bazı küçük detayları soruyorum, sallayan bile yok. Ultima'nın özünde olan şeylerin kaybolduğunu düşünüyorum, eskiden sunucularda olan heyecan da zaten kalmamış gibi; bunu gerek Brit bankanın atmosferinden, gerekse forumlardan anlıyorsunuz. Şayet ben proyum diyorsanız ya çok iyi pvp yaparsınız ya da çok bilgilisinizdir oyun konusunda. Itemi çok olan, her şeyi kasan adama ben pro demem. Ama her şeyden önce eğer saygılı olmanız, kimseyi küçük görmemeniz ve alçak gönüllü olmanız lazım pro olabilmek için. Item ve yukarıda bahsettiğim durumlar sadece ekstradır.
Sosyal ağlarda paylaş

bir avuç adam itemla dolaşıyorlarsa zaten o bahsedilen noktaları aştıklarından dolayıdır...
benim demeye çalıştığım kendini çok zeki sanan arkadaşların aslıdna öyle olmadığıdır.
neyse zaten anlamıycaksın ama burda ben kimseyi küçük görmezken
"AHAHA O NE LAN KİMSE İPLEMİYO LAN BUNLARI" diye yırtık dondan fırlayan sizlersiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

bi girip bakayım dedim sitesi hala kapalı serverin nasıl üye olucam :S

Under Construction

The site you were trying to reach does not currently have a default page. It may be in the process of being upgraded.

Please try this site again later. If you still experience the problem, try contacting the Web site administrator.

böle diyor hala
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.nebula.web.tr/ buda açılmıyor ki bende

Hata! Google Chrome www.nebula.web.tr sitesine bağlanamadı
Yeniden yüklemeyi deneyin: www.­nebula.­web.­tr
Ek öneriler:
www.­nebula.­web.­tr sitesinin önbelleğe alınmış kopyasına erişin
www.­nebula.­gen.­tr adresine gidin
Google'da ara:

Google Chrome Yardımı - Neden bu sayfayı görüyorum?
©2010 Google - Google Ana Sayfa
Sosyal ağlarda paylaş

Cystein said:

ya bizim egosal sorunlarımız yok öyle "bizi kaale alsınlar" gibi tepindiğimiz de yok. 8-9 tane arkadaşız zevkini ala ala oynuyoruz. hepimiz hiç acımadan bineğimizle itemımızla actiondayız. warriorumuz min verite, pmlerimiz ice, warlocklarımız invul setli gezer. sizin gibi mage robe elde kalkan bile yok invis olup in bal nox atmıyoruz. siz diyorum çünkü bizden ziyade bir necroticler (hellfire ekibi) bir de diğer guildlerde bir elin parmağını geçmeyecek kadar adamcık bizim gibi geziyor. gerisi invis inbalnox blöeah

bu muhteşem itemleriniz +3 silah sanırım ice robe derken mage robe ile karıştırdınız galiba ilk 1 gün itemle çıkıp diğer günleri çöp olarak geçirdiginizin farkına varmanız dileğiyle.İnvisden ve kenardan in bal noxlarıda sincalıdan görüyoruz çok boşssunuz nebulaya bişiler kazandırcak bi şekliniz şemaliniz yok nebula forumlardaki yazılarını okudumda ha sorun o da değil zaten hellfire lar falan eski nebula tadı yok player bakımıından sistemlerde cabası zaten burdan kimseye maval okumana gerek yok gelin runebook veriyim şunuveriyim unutma bunu nebula ismi altında başka kadroda oyun oynuyorsun.

burda nebulacıyım diye ayak yapma o yüzden :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...