Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nebula yine bakımda

Cystein

Öne çıkan mesajlar

Zigzag said:

Yalnız Warcraft bir gecede bütün serverların'ın alt yapısını değiştirmiyor arada fark var dikkat ediniz plox.

yaf ne alt yapı değiştirmesi yaptıkları hiç birşey yok :) bir UO serverında alt yapı ne değiştirebilirsin, Sanki koskoca datacenter yönetiyorlar bir server işte :)

neden adamlar oyunagirebiliyor sorun varda. Neden test sürecine girilmiyor, yada neden geri alınma olmayacak.

Hikaye hepsi
Sosyal ağlarda paylaş

4Ever said:

Zigzag said:

Yalnız Warcraft bir gecede bütün serverların'ın alt yapısını değiştirmiyor arada fark var dikkat ediniz plox.

yaf ne alt yapı değiştirmesi yaptıkları hiç birşey yok :) bir UO serverında alt yapı ne değiştirebilirsin, Sanki koskoca datacenter yönetiyorlar bir server işte :)

neden adamlar oyunagirebiliyor sorun varda. Neden test sürecine girilmiyor, yada neden geri alınma olmayacak.

Hikaye hepsi

Bi kere Nebula ile Blizzard'ı karşılaştırmanın bir anlamı yok sanki ikiside aynı kalitedeymiş gibi. Ayrıca eğer adamlar bir şey değiştiriyor yada düzeltiyor olmasaydı servera rahatça
girerdik, '' önemli '' bir sorun var ki bu kadar uzun sürüyor.Zaten geri alamazlar pvp turnuvası falan düzenlediler bir kaç gün önce öyle birşey olsa düzenlemezlerdi herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

"önemli" Sphere emülatöründe yada o alt yapıya sahip bir düzenlemede önemli güncelleme yada önemli bakım diye birşey olmaz. altı üstü kullanıcı ara yüzü olan kıçı kırık bir siteyi yapamıyorlar işte sizin görmekte aciz olduğunu kendinize harcadığınız zamana yediremediğiniz durum bu!.

lan bi aralar yeni harita yapıyoruz dünyada bir eşi yok diye size kakaladıkları o yeni nebula sunucusunun o haritayı başka bir sunucudan "ki sahibi çok eski dostumdur" çaldığını forumlarında alenen yazdığım zamanda bildiğin idiot seviyesinde oyuncuları çıkıp "olsun emek la sonuçta çalmış bile olsalar değiştiriyolar" gibi ciddi beyin yoksunluğu gerektiren laflar etmişlerdi. o yüzden sizin bu duvara bile yazılmayacak anlamsız savunmalarınızı değişikliğe karşı olan tuttuğunu gebertinceye kadar sıkan tavırlarınızı gayet normal buluyorum.

devam edin zaten bu politika yüzünden bu hallere getirdiniz bi çok şeyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Zigzag said:

Bi kere Nebula ile Blizzard'ı karşılaştırmanın bir anlamı yok sanki ikiside aynı kalitedeymiş gibi. Ayrıca eğer adamlar bir şey değiştiriyor yada düzeltiyor olmasaydı servera rahatça
girerdik, '' önemli '' bir sorun var ki bu kadar uzun sürüyor.Zaten geri alamazlar pvp turnuvası falan düzenlediler bir kaç gün önce öyle birşey olsa düzenlemezlerdi herhalde.

kısaca şunu diyorum. Ben oyuna giremiyorum ama başkası oyuna girip mare alabiliyor, pvp turnuvasından ödül kazanabiliyor.

Benim oyuna girememem sorun yüzünden, demekki serverda oluşan birsorundan dolayı ben giremiyorsam ve başkası girip birşey elde edip kazanıyorsa benim hakkım yeniyor demektir.

bu sebepten dolayıda gerialınması gereklidir.

Bir sunucu değiştirmek tek gecelik iş, benzer işler yapıyoruz bende web üzerine calısıyorum. Kullandıgım sistem donanımsal olarak sıkıntı cıkartmayan bir sistem, hani ram,işlemci vs.. gibi uyumsuzlukları ile alakası olmayan bir sistem.

Büyük sorun dedikleri nedir bilmiyorum, ama şu garip değil mi? sence,

Bir platform düşün sorun var be bir kere cıkıp acıklama yapan yok, ortada web sitesi yok, hangi oraya beyaz sayfa üzerine Test aşamasındayız yazmak cokmu zor,

veya süreci orada anlatmak ne kadar zor olabilir ki?
Sosyal ağlarda paylaş

4Ever said:

Zigzag said:

kısaca şunu diyorum. Ben oyuna giremiyorum ama başkası oyuna girip mare alabiliyor, pvp turnuvasından ödül kazanabiliyor.

Benim oyuna girememem sorun yüzünden, demekki serverda oluşan birsorundan dolayı ben giremiyorsam ve başkası girip birşey elde edip kazanıyorsa benim hakkım yeniyor demektir.

bu sebepten dolayıda gerialınması gereklidir.

Bir sunucu değiştirmek tek gecelik iş, benzer işler yapıyoruz bende web üzerine calısıyorum. Kullandıgım sistem donanımsal olarak sıkıntı cıkartmayan bir sistem, hani ram,işlemci vs.. gibi uyumsuzlukları ile alakası olmayan bir sistem.

Büyük sorun dedikleri nedir bilmiyorum, ama şu garip değil mi? sence,

Bir platform düşün sorun var be bir kere cıkıp acıklama yapan yok, ortada web sitesi yok, hangi oraya beyaz sayfa üzerine Test aşamasındayız yazmak cokmu zor,

veya süreci orada anlatmak ne kadar zor olabilir ki?

Bende tamamen aynı problemden şikayetçiyim zaten kıçı kırık bir siteyi düzeltip neden bir açıklama yapamadıklarını gerçekten kafam almıyor. Zaten amacım hiç bir zaman nebulayı savumak falan değil sadece blizzard ile karşılaştırma yapman saçma gelmişti ^^. Ayrıca serverin geri alınması konusundada haklısın sonuçta sen ve bir çok insan oyuna giremediği için başka playerlar kazanç sağlıyor ve bu nedenle geri almaları gerekiyor ama söylediğim gibi o pvp turnuvasını gördükten sonra öyle birşey olmasına hiç bir şans tanımıyorum. Yalnız şöyle bir şey dikkatimi çekti böyle serverin patladığı durumlarda playerlar doğal olarak durumdan şikayetçi olup sizin söylediğiniz gibi çözümün çok kolay olduğunu öne sürer ve bu konuda ısrar ederler. Benim bu konulara fazla kafam basmıyo, belli ki sen daha iyi biliyorsun o yüzden birşey diyemiyeceğim ama belki birazcık bu konularla uğraşan insanlara destek olursak bir şey kaybetmeyiz herhalde,önceki mesajımda söylemeye çalıştığımda buydu zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Motorleyla adlı arkadaşımız oyuna nasıl girebileceğimizi yazdığı yazının hemen altına 4ever Demişsinki:
''Server gelince girerim, neden bu kadar kasıyorsunuz ki(gülücük)''
Eralp adlı Arkadaşta Server Geri Alıncak Diyerek Kaynaksız Bir Konuşma Yapmış..Ki Güncelleme Sorunu 2-3 Gün Sürdü Geri Kalan Günler Hiç Bir İşlem Yapmadan Oyuna Girilebiliyordu Site Demiyorum Oyun..(Bugun Giremedim)... Oyunun Nasıl Açılacağını Bildiğiniz Halde Giremiyorum Demişsiniz Bu Çok Saçma Girilmemesine İmkan Yok..Eğer Geri Alınmazsa Çok Amatörce Olur Demişsiniz Oyuna Girebileceğiniz Halde..Peki Size Sorayım Oyun Açık Playerler Kasıyor Hala, Gece Gündüz Oyun Yetkilileri Bunu Görmicek Halleri Yok..Diyelimki Yetkililer Dediki Eğer Geri Almazsak Çok Amatörce Olur..Peki Amatörce Olduğunu Bile Bile Bunca İnsanın Kasarken Harcadığı Emekleri Hiçe Saymak Size Göre Profesyonelcemi..Mademki Server Geri Alınacak O Zaman Kapa Oyun Girişini Millette Emek Harcamasın..Eğer Oyun Geri Alınacaksa Aklımdaki Yetkili Düşüncesi Şöyle '' zuha Salaklara Bak Gavat Gibi Kasıyolar Serveri Geri Alayımda Akıllansınlar Sitesi Kapanan Serverde Oyun Oynamamayı Öğrensinler ahuhamuh''

Yapmayın Lütfen Oyunda Herkes Birbirini Tanıyo Duyan Ötekine Haber Verir..Gerçekten Girmek İsteyen Elbette Girebilirdi..Ben Oyundan Arkadaşım Olan Herkese MotorLeyla'nın Yazdıklarını copy+paste Yaptım..Siz Yapmadıysanız O sizin Fesatlığınızdır..
Sosyal ağlarda paylaş

Black_Lupin said:

"önemli" Sphere emülatöründe yada o alt yapıya sahip bir düzenlemede önemli güncelleme yada önemli bakım diye birşey olmaz. altı üstü kullanıcı ara yüzü olan kıçı kırık bir siteyi yapamıyorlar işte sizin görmekte aciz olduğunu kendinize harcadığınız zamana yediremediğiniz durum bu!.

lan bi aralar yeni harita yapıyoruz dünyada bir eşi yok diye size kakaladıkları o yeni nebula sunucusunun o haritayı başka bir sunucudan "ki sahibi çok eski dostumdur" çaldığını forumlarında alenen yazdığım zamanda bildiğin idiot seviyesinde oyuncuları çıkıp "olsun emek la sonuçta çalmış bile olsalar değiştiriyolar" gibi ciddi beyin yoksunluğu gerektiren laflar etmişlerdi. o yüzden sizin bu duvara bile yazılmayacak anlamsız savunmalarınızı değişikliğe karşı olan tuttuğunu gebertinceye kadar sıkan tavırlarınızı gayet normal buluyorum.

devam edin zaten bu politika yüzünden bu hallere getirdiniz bi çok şeyi.

Satandist said:

black_lupin sevrer açıcaktı güzel server oldu vesaire diyordu bakalım

Tamam..Haklısın..Böyle Kötüledikçe Kuracağın Yada Kurduğun Servere Akın Edicez..Çünkü Seninki Daha İyidir Hiç Kuşku Yok.
Sosyal ağlarda paylaş

lan bu kaçıncı accountın şu konuda son 5 sayfada 20 farklı kişiden mesaj varsa 19u sensin yetmedi mi fake accoutnlar açıp pump yapman anlamadım ki.
hayır killer dicem degilsin
crystein dicem degilsin
cairne dicem degilsin
kimsin kızım sen
sevgiler
muck
lal
he
!

dargath-uo yu seviyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

>>ve sonra
>>bebek öldü..
>>15 yıl sonra annesinin onu öldürdüğü yere
>>taşınan bir aileye her gece bebeğin
>>ruhu musallat oluyor.
>>eğer bu maili 5 kişiye göndermezsen
>>bebeğin ruhu sana ve sevdiklerine de musallat
>>olacak..
>>bir arkadaşım göndermeyecem dedi
>>sevgilisi inanılmaz şekilde öldü.
>>bir arkadaşım yarın gönderirim ya dedi
>>gönderemeyecek hale geldi.
>>allah rızası için bu maili 5 kişiye gönder ki
>>sevdiklerinin başına bişey gelmesin.

>>kusura bakma içinde allah geçtiği için göndermek zorunda kaldım.
Sosyal ağlarda paylaş

Janet Jackson diskografisi, Amerikalı R&B ve pop şarkıcısı Janet Jackson'ın piyasa sürülen albüm ve single (tekli)'leri hakkında bilgileri içermektedir. 100 milyondan fazla albüm yayımlamış olan şarkıcı, ABD'de en iyi satan 11. kadın sanatçı olarak listelenmiştir. On tane "Hot 100" single, 16 "Hot R&B/Hip-Hop" bir-numara single ve 18 "Hot Dance/Club Play" bir-numara single elde etmiştir. Meslek hayatı boyunca "Hot 100" listelerinde 27 ilk-on, "Hot R&B/Hip-Hop" listelerinde 31 ilk-on, "Hot Dance/Club Play" listerinde 18 ilk-on elde etmiştir. Tek bir albümde, Janet Jackson's Rhythm Nation 1814, yedi tane ilk-beş hit elde eden sanatçıdır. Müzik kaydı yapan sanatçılar arasında dünya çapında en çok satan kişidir. ABD'de 26 milyon albümden fazla satmıştır. 1995'te Virgin Records'ın tahminine göre dünya çapında 50 milyon, ABD'de 30 milyon kopya satmıştır. Janet Jackson'ın 1982'den günümüze toplam 10 stüdyo albümü bulunmaktadır. Bunlardan ilk 2'si ABD listelerinde ilk 40'a giremezken, sonraki 8 tanesi ilk 2'de yer almıştır. Sanatçının 6 adet zirveye ulaşmış albümü mevcuttur.

iyi forumlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...