Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dave Lombardo

bravecik

Öne çıkan mesajlar

Ya Dave Lombardo nun bi movie si warmış
İlk olarak asistanı bi kağıt alıomuş duvara koyuyomuş dave 2 baget le vurmaya başlıyomuş ardından asistanı elini çekiomuş dave düşürmeden vurarak tutuomuş ardından bunu herkes yaapbilir diomuş ardından tek baget le vurarak havada tutuomuş kağıdı bunu bateriye yeni başlayanlar yapabilir diomuş. daha sora kağıdı bırakıyomuş asistan 50 cent i duvara tutuomuş dave 2 baget le vurarak bunu da havada tutup bunu bateri yi çok iyi çalanlar yapabilir diomuş ardından tek baget le 50 cent i vurarak duvara asılı tutuomuş bunu da sadece Dave Lombardo yapabilir diomuş.
Video böyleymiş bana da arkadaş söyledi aradım da bulamadım kazaa da filan siz bilio musunuz bu video yu nerden indirebilirim yada bu gerçek mi yalan mı pek gerçek olabilcek bişi diil gibi gelio bana ama
Sosyal ağlarda paylaş

ben mike portnoy diye biliyorum ama daha farklı.

ilk tek para koyuyor bunu bütün davulcular yapar diyor bagetle vuruyor
sonra iki para koyuyor bunu sadece iyi davulcular yapar diyor
sonra üç para koyuyor bunu sadece ben yaparım diyip duvarda asılı tutuyor

demekki bu dilden dile dolaşan dğeişen bi geyik[signature][hline]The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
Your Brother,attached at your shoulder,is gay
You're not.
He has a date coming over tonight.
You have only one **s
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar bu olayı ilk olarak Dave Lomabardo sonrada Lars Ulrich Yapmıştır. Lombardo en son demir parayı tek elle tutuktan sonra Lars baba gaza gelip Önce bir kaat paranın üstünde demir para tutmuş sonra bunu tek elle yapmış. bunu profesyoneller yapabilir demiş. buardara bira içiomuş. sonra birayı bitirip duvara dayamış ve bardakla aynı şeyi yapabilmiş 'İşte bunu bitek Tanrılar Yapabilir' diye sataşmış Lombardo kardeşine...
Sonra aradan seneler geçmiş.. Travis diye bir eleman Thrash müzik dinleyerek büyümüş ve kendinide davulda baya geliştirmiş..(buarada Blink 182'de çalıo şu an herif... tarz kötü ama çok iyi çalıo. yani bi enstrümanını iyi kullanamadığı için punk çalanlar vardır.. bide zevk için.. işte bu Travis 2. türe girio) işte bu eleman (buardara adam lars ve lombardo'ya tapıomuş) ikisininde yaptığını yaptıktan sonrabrdağın içine 3 tane demir para atıp bunu duvara yapıştırıp bunu bagetlerle vurarak havada tutmuş...
Dierkiler biraz eski olsada Travisinkini ben kendim izldim zamanında... birara televizyonda bile çıkmıştı.. (ama bence yinede en kralı Lars'tır. Lombardo da çok iyidir ama lombardo dava agresif ve Twine dayalı çalarken Lars daha teknik kolay ama şarkıya tam oturan ritmler yazar... heğsine tapıyorum...)[signature][hline]Fight Fire With Fire Ending is near
Fight Fire With Fire Brusting With Fear
WE ALL SHALL DIE
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...