Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir "erkeğe özel" sitede ne ararsınız

elaidi

Öne çıkan mesajlar

abi Neil Straus diye bi eleman var ya yok satan The Game'i falan yazdıydı hatta. onu bağlasan mesela haftalık yazılar yazsa kız bağlama konusunda site hit alabilir.
veya türkiyeden öyle bi eleman çıkarcan böyle sürekli ortamlara giricek kız bağlıcak tecrübelerini yazıcak falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Ractamainus said:

erkeğin cinsel kimliğine dair, günlük takip edeceği bir içerik yoktur ki yav.

yani erkek hatun gibi değil o konuda. biz günlük haber falan takip ederiz işte. maçlara bakarız. elektronik falan..

onun dışında saat önemlidir misal ama bir hatunun her gün dönüp dolaşıp bakacağı takı gibi biz devamlı saat bakmayız =P

günün pozisyonu ? :) güzel fikir bak bu
Sosyal ağlarda paylaş

başlangıç için hiç uygun olmaz ama çok çok sonları bi diy, araç bakım vs olursa süper olur..

aslında araç bakımla ilgili bilgiler olursa iyi olur.. bilgi dediğim işte şu kaplamaları kim, kaça yapıyor, artıları eksileri neler. diğer parçaların farklı markalar için fiyatları tarzı şeyler.

bir de kesinlikle advertorial.. advertorial falan şart gibi bu devirde internet sitelerinde. hani gelir alıcaksınız bi miktar da yolunuza devam ediceksiniz sonuçta.. herkes de ad-blocker kullanıyor sanırım. şahsen nette gezerken tıkalayacak reklam falan görmüyorum genelde hani..
Sosyal ağlarda paylaş

Coder said:

Ractamainus said:

erkeğin cinsel kimliğine dair, günlük takip edeceği bir içerik yoktur ki yav.

yani erkek hatun gibi değil o konuda. biz günlük haber falan takip ederiz işte. maçlara bakarız. elektronik falan..

onun dışında saat önemlidir misal ama bir hatunun her gün dönüp dolaşıp bakacağı takı gibi biz devamlı saat bakmayız =P

günün pozisyonu ? :) güzel fikir bak bu

gol olur
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

ahah yok artik o kadar degil =P
ama onun yerine öyle bir bölüm olabilir, güzin abla gibin birisi de cevaplar sorulari falan.
ben gönüllü olurum!

bu cidden iyiden iyiye sakal bıyık olayına girecek, bacım erkeklere özel diyoruz erkeklere!! sen annelik forumlarına filan gönüllü ol artık
Sosyal ağlarda paylaş

hitab etmek istedigin yas grubuna ve egitim/kultur seviyesine bagli.

fakat acik konusmak gerekirse, bir suru mainstream site var, estorejen ve asagilik kompleksine hitab eden. farkli olsun, gercekten belli bir egitim seviyesinde abazan ve amele muhabbetinden uzak olsun dahada onemlisi yaptigima degsin tutulsun siteme erkekler girsin diyorsan:

mekan tanitabilirsiniz, ama piyasa mekanlari degil, nebiliyim cihangirde kahvalti, iste yok orman yolunda kendin pisir kendin ye, x lokasyonda cok degisik bir grubu agirlayan bir mekan vs vs kisacasi seri uretim sonradan gormeler icin kurulmus mekanlardan ziyade, mainstreamden baymis daha farkli seyler arayan insanlar icin mekan tavsiye edebilirsin.elbette bu mekanlara gidip test etmelisiniz, oyle laf olsun diye degil.

daha sonra istanbul/izmir/ankara yada turkiyede artik hedef lokasyon neresi ise, yapilabilecek outdoor aktiviteler ve bu mekanlarin tanitimi. gene bu aktivitelere katilinip foto filan konmali.

saglik bolumu soru cevapli doktorlu. yanliz bu bolume mesaj atan uyeler anonymous olarka ciksin sadece admin gorebilsin, nicklerini, trollu engellemek amaci ile.

her hafta bir hobiyi inceleyebilirsin. kitap koleksyonculugu, x koleksyonculugu, balik tutma vs ve bunlari yapan insanlari bulup roportaj yapabilirsin. alttada insanlar o konu ile ilgili kendi koleksyonlarinin resmini paylasir.

ve son olarak, calisan erkegin en cok ihtiyaci olan sey, hafta sonu yapabilecegi, arkadaslariyla veya beraber oldugu kadin ile, kisa kacamaklar icin guzel mekanlar pansyonlar vs. ama gene bunlarinda farkli olmasi lazim. gidip turk buku butik otel tanitirsan olmaz, erkek degil cocuk cekersin sitene.

ha birde film bolumu olmazsa olmaz. sinemalara yeni dusen filmler degil ama, en eskiden en yeniye.

kisacasi siten kulturel ve getirisi olan bir site olsun, yoksa bos muhabbet icin yuzlerce basarisiz site var. eklemek isterim ki rafine zevkler, egitim ve kultur nerdlukten ayri birsey. gaming yada cizgi roman frp tanit denimiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...