Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kurulum

Deacon

Öne çıkan mesajlar

Selamlar,

Şimdi ben wow'u tekrardan kurma işine giriştim. İlk oyunu kurdum, TBC cd'sini takınca install yerine play burning crusade yazısı çıktı. Şimdi de patch falan indiriyor sanırım.

Bu expansionları patchlerden sonra mı yapıoduk? Hoş şu an call of the crusade'i indiriyor gibi gözüküyor, bir yerde bir yanlışlık var sanırım.

İlk sorum cdleri kullanarak kurulumu hızlandırabilir miyim? Yani boşuna expansion falan indirmesin...

İkincisi patchleri daha hızlı nerden indirebilirim? Blizz downloader yavaş indirmekte.
Sosyal ağlarda paylaş

deacon baştan kasıyorsan bildiğim sitede bir downloader war, onla download yapıyorsun ardından direk oyuna giriyorsun. Sen kasarken arkadan download ediyor ruhun duymuyor hiç beklemiyorsun.

poopla yapmıştı zamanında kıskanmıştım, benim daha acc'm açılmadı diye geniş davranıyorum :)

hatta o senin indirdiğin downloader'dan farklı mı ya ?
Sosyal ağlarda paylaş

sende wotlk da yüklü olması lazım 3.2.0 yi indirdiğne göre. ha normalde yapman gereken once expansionları kurmak sonra patchleri. patchi hızlandırmanın tek yolu patch mirrordan indirmek patcih ama o da riskli trojan fln :) (patch mirrors : http://www.wowwiki.com/Patch_mirrors )
Sosyal ağlarda paylaş

zeawee said:

oyuna girebilir ama mesela classic wowu yükledi sadece, patchleri yaptı, outlande falan geçemez wotlk mekanlarına gidemez diğerleri gerekir diye biliyorum ben.

tabi normalde böyle, benim söylediğim durum accountta 80 level olduğu için datalarını istiyor direk oyuna girerken.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...