Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gnx3

sadbutTrue

Öne çıkan mesajlar

denedim işte bugun her türlü şeyine baktım cok da hoşuma gitti. bi de tanıdık buldum 580 e getırıo 550 ye alıcam ben pazarlık falan edıp . bı dahakı aya getırtıcem parayı denklestirip. g majore de baktım karşılaştırdım bikac modelle daha ama boss yoktu onu bılemıcem. En hoşuma giden digitechti . bu hafta icinde bi de gidip wah ı denicem onu denemeyi unuttum bak.

tekrar sagolun yardımcı olan arkadaşlar.[signature][hline]..yeah..
Sosyal ağlarda paylaş

ben gnx4ü istiyodum ama türkiyede yok.dediğin doğru gnx3 750 dolar güzel alet usb bağlantısı olmasıda iyi.alet çok sağlam.direk kayıt da yapıyor kendileri.ve içinde davulu falan filan var.deli gbi davullu zurnalı çalarsın

boss olarak gt6 bi denemeni tavsiye ederim şu an ayağımın altında duruyo.arkadaşım ev tadilatta diye bana verdi.alet şahane gerçekten.digital efekt olarak iyi.tüplü tercihimdir ama.[signature][hline]The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
Your Brother,attached at your shoulder,is gay
You're not.
He has a date coming over tonight.
You have only one **s

[Bu mesaj Craven tarafından 13 Ağustos 2004 10:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sen genede bi ikinci el rocktron bulabilirmisin diye bi ara.tüplü efektten alacağın ton hiçbişeyle değişilmez.1 tane distortion tonun olur diğerlerindeki 456546 tanesine takar.öyle diyeyim.lülülülü diye muting sesi gelir dijital efektte.tüplüde jınjınjın diye gür ses gelir.[signature][hline]The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
Your Brother,attached at your shoulder,is gay
You're not.
He has a date coming over tonight.
You have only one **s
Sosyal ağlarda paylaş

jınjınjın ünlü dist sesi zaten ehe.

Srv müzik Hughes&Kettner Lambalı yani tüplü Metal master preamp satıyo 200-250$a mesela. Rocktron Piranha satıyor tüplü yine 250$. Tüplüde gelen ses böyle gür oluyo , inletiyo ortamı. Bencede düşün böyle birşey[signature][hline]Demon_of_Hell, 07 Ağustos 2004 21:15 tarihinde demiş ki:
İnsanalrı ne zaman klonlayacak lar acaba? Liv tyler'ı kopyalasak eve salona koysam ne güzel olur
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...