Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

samsung laptop servis sorusu

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

Laptopun içini bi temizletmek isriyorum ama servise versem 2-3 gün orada kalacak gibi. Şu an evde başka bilgisayar yok ve yaz okulunda bir çok duyuru internetten yapılıyor. 3 gün bilgisayarsız kalmam baya bir geri kalmam demek.

Acaba servise acelem var falan desem, hemen bi temizleyip geri verirler mi? Yada bunu başka bir yere yaptırmak garantiyi bozar mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Aket bak ne yap biliyormusun ben genelde önemli bir kargo beklerken yapıyorum eheh adamlar hemen getiriyor.

Oranın telefonunu bul tel aç falanca yerde çalışıyorum yurtdışına çıkıcam genel merkezden çağırdılar 5 saat sonra uçağım falan filan varde. Acil laptopumu temizletmem lazım yardımcı olurmusunuz de servis siz olduğunuz için garantiden dolayı başka yerede götüremiyorum de :D ücrette sor aradan beleşci gözükme belki almazlar bile para alsalarda pek birşey almazlar götürünce muhtemelen anında yaparlar.

Ben kargocuya genelde fün akşam tel geldi istanbula çağırıyorlar 10 da uçağım var 5 gün yokum diyorum adamlar kargoyu telefondan 15-20 dk sonra getiriyorlar :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...